Sayfa 78/156 İlkİlk ... 2868767778798088128 ... SonSon
Arama sonucu : 1248 madde; 617 - 624 arası.

Konu: Uzun Vadeli Yatırım

1. Belden assaga filan vurmadim arkadasim.

Temettu veriyormu veriyor bitti iste sizin begenebileceginiz bir sirketmiydi zamaninda evet.

Hani siz uzun vadeciydiniz hani alir temettu ile gecirdiniz.

Alin iste mardin almis adam 7 yilda bunu kazanmis diye ornek gosteriyorum.

Ozman oturacak yaw hakketten demekki yeri ve zamani gelince hisse degistirmemiz gerekebiliyormus bizimde

Deme zahmetini gosteremiyorsumusunuz

Ama velden assaga vurdun demeyi iyi biliyorsunuz.

Ne olacak arkadaslar ya evet yeri ve zamani gelince bizde hisse satabiliyoruz satmaliyiz baglanmamaloyiz mardinin bunun bir ornegidir demek zormu ?

Ne olacak yani

Ama yok diyemezsin cunku dersen erhan sana heheh al satci diyecek.

Pffffff
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

2. 6 AYLIKLARI İYİ GELENLER ŞİRKETLER TOPLU HALDE
    VE GEÇMİŞ AYLARDAKİ FİYAT PERFORMANSLARI(ORTALAMA)

https://twitter.com/mehmetakifozen/s...91702373724162

Hİisselerin tek tek geçmiş bilançoların bazı kalemlerini de paylaştım.

3.  Alıntı Originally Posted by Günaydın Yazıyı Oku
    selam

yok hayır hiç trade etmedim, trade ederken %5 uğruna elindeki sermayeyide kaptırabilrsin bu riske değmez, bekle sabırla biriktir paran kadar

ben emeğimle ne kadar tasarruf edebilisem aldım, her ay ort.1000 adet almaya çalıştım fiyatlar düşükken şu an 1000 er adet alamam aylık adanalar değerlendi, benim gayretim trade etmeden hep tasarruflarımla almak yönünde oldu,zaten böyle birikir, ama trade ederek olmaz sermayeyi kaptırırsın, karlar düştüğünde, hemen temettü ertesinde, borsada genel kar realizasyonu olduğunda fiyatlar düşer, paranı biriktir bu zamanları kolla derim

eyvallah dostum iyi bayramlar
    Teşekkürler sayın hocam.

düşüncelere kurşun işlemez.

4. Ramazan Bayramı'nız mübarek olsun. İyi bayramlar

5. Bayramınız mübarek olsun

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Konunun başlığı '' UZUN VADELİ '' temettü yatırımı .....

Soru şu :

1- 100 makinelik parkuru olan şirkete ortak olup , şirketin %1 ini alıp , 1 makine sahibi olup, gelen temettülerle payımızı %2 ye çıkarıp, 2 makine sahibi olmak mı ?

2- 100 makinelik parkuru olan şirkete ortak olup , şirketin %1 ini alıp , 1 makine sahibi olup, şirketin temettü vermeyip, makine parkurunu 200 e çıkarıp , yine şirketin %1 ine sahip olup , 2 makine sahibi olmak mı ?

"Her 2 durumda da sonuç olarak 2 makine ortaklığım olacak.. o zaman temettü almanın aslında bir etkisi yoktur" sonucuna gelmemi istiyorsunuz sanırım....

Bu arada ....... Tüm okurların bayramını kutlarım.....

7.  Alıntı Originally Posted by DRİZM Yazıyı Oku
    "Her 2 durumda da sonuç olarak 2 makine ortaklığım olacak.. o zaman temettü almanın aslında bir etkisi yoktur" sonucuna gelmemi istiyorsunuz sanırım....

Bu arada ....... Tüm okurların bayramını kutlarım.....
    İyi bayramlar .

Hiçbir yere gelmenizi istemiyorum .

Yatırım yapıp büyüyen mi , yatırım yapmayıp/yapamayıp aynı kalan mı ?

'200 makinelik' seçenek uzun vadede onun da piyasası doyacak, yatırım yapamayacak ...

Zamanlama sorusu ...
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

8. Ben temettü veren seçeneği seçerim....

Sayfa 78/156 İlkİlk ... 2868767778798088128 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •