Sayfa 780/806 İlkİlk ... 280680730770778779780781782790 ... SonSon
Arama sonucu : 6446 madde; 6,233 - 6,240 arası.

Konu: TTRAK - Türk Traktör

1. Hepsi temettü verecek. İlk genel kurulda ne oranda vereceklerini okuyacağız. Vermemeleri için em bir sebep değil. Oran farklı olabilir ama vermemezlik olmaz.

2.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Hepsi temettü verecek. İlk genel kurulda ne oranda vereceklerini okuyacağız. Vermemeleri için em bir sebep değil. Oran farklı olabilir ama vermemezlik olmaz.
    aklın yolu bir. bence de aynen böyle olacak. ihtimal, enflasyon muhasebesinin özellikle yatırımlarda kısa - orta - uzun vadedeki etkilerini görüşüp ona göre bir yol çizmek istiyorlar. ama yine de bunu dile getirmeleri daha isabetli olacaktır. ayrıca Tüpraş değerlemesi yaptırdıklarına dair haberler var, bu tarz haberler diğer grup şirketlerini zincirleme olumlu/olumsuz hareketlere açık bırakır.

kendi adıma yatırım anlamında son büyük kale Koç şirketleri kaldı. eğer onlar da bir şekilde borsadan çekilirse veya dümen kırarsa ben de yurtdışına dümen kırarım.
    Elbette ki dediklerim yatırım tavsiyesi değildir.

3. Paydaş kardeşler, enflasyon muhasebesi, servet vergisi ödemesine benzeş son derece teknik bir konudur. Kısa-orta vadeli vergisel planlama yapmadan en küçük adımı atamazsınız. Traktör oldukça öne çıkabilecek epey iyi bir yerde. Sakin olmakta fayda var. Sakin olun, izleyin.

4.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Hepsi temettü verecek. İlk genel kurulda ne oranda vereceklerini okuyacağız. Vermemeleri için em bir sebep değil. Oran farklı olabilir ama vermemezlik olmaz.
    Syn müzikal
    Siz duydunuz mu bu tuprs in satilabilecegi mevzusunu ? Var mi asli astari

SM-M315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by BuyukPatron Yazıyı Oku
    Syn müzikal
    Siz duydunuz mu bu tuprs in satilabilecegi mevzusunu ? Var mi asli astari

Evet o gün bana da üfürdüler. Ben manasız bulduğum için herhangi bir ekstra pozisyon almadım. Ama en beğendiğim firmalardan beri. Taşımaya devam.

Sanmıyorum koçların tüpraşı satacağını. Ciddi emek var, bunun karşılığı da piyasadaki fiyat değil. Ben olsam bu fiyata satmam. Ama başka planlar, durumlar var mıdır bilemem. Çıkar bir deli verir manyak bir fiyat, satış olur o zaman.

Tüpraş içinden de bilgi almak için bir girişimim olmadı. Daha da dillenirse sorarım arkadaşlara ama ser verip sır vermez onlar. Çok ketumlar

6.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Evet o gün bana da üfürdüler. Ben manasız bulduğum için herhangi bir ekstra pozisyon almadım. Ama en beğendiğim firmalardan beri. Taşımaya devam.

Sanmıyorum koçların tüpraşı satacağını. Ciddi emek var, bunun karşılığı da piyasadaki fiyat değil. Ben olsam bu fiyata satmam. Ama başka planlar, durumlar var mıdır bilemem. Çıkar bir deli verir manyak bir fiyat, satış olur o zaman.

Tüpraş içinden de bilgi almak için bir girişimim olmadı. Daha da dillenirse sorarım arkadaşlara ama ser verip sır vermez onlar. Çok ketumlar
    Bizle de paylasin mutlaka
    Bukadar dönusum plani uzerine bence de sacma ama...

7.  Alıntı Originally Posted by BuyukPatron Yazıyı Oku
    Bizle de paylasin mutlaka
    Bukadar dönusum plani uzerine bence de sacma ama...

Bilgi alırsam elbette sizlerle de paylaşırım muhakkak.

8. Fransa'da çiftçi eylemleri sertleşiyor.

Sayfa 780/806 İlkİlk ... 280680730770778779780781782790 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •