Sayfa 783/1078 İlkİlk ... 283683733773781782783784785793833883 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 6,257 - 6,264 arası.

Konu: Sistem Takibi...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,986
     Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Hepimize geçmiş olsun...

Son kale de yıkıldı...!!!
    Öyle demeyeydin iyiydi üstadım

Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    eğer sende aldığın hisse yüzünden dizlerin titremeye başladıysa. İşlem tamam.
    1 tam gün geçmesini beklemek gerek.
    Bir spekülatörün anılarında yazmıştı sanırım. "Ortalık kan gölüne dönmüş ve hisseleri alacak kimse yoksa, almaya başlayabilrsin " diyordu
    İzlemeye devam ediyorum. Sanırım zamanı geliyor.
    Evet. şimdi tam alım zamanı sanırım. Şimdi beklemenin sonu; bugün yarın cumhurbaşkanı ekonomik tedbirler için paket açıklayacaktır umarım. Buralardan maliyet yapma zamanı, tabi atacak mermi kaldıysa diyeyim. Ben her kademede az az aldığım ve tedbirli olarak satmadığım için sancılı bir süreç olacak kendi adıma ama. Eğer nakit olan varsa buralardan maliyet yapma zamanı. Günübirlik kar al yapmaktan ziyade aldığı malın üzerine yatmak mı onu bilemem.
    Ama bildiğim tek doğru. "Herkesin umudunun tükendiği yer burası"
    Evet son "kale"
    Hepimize sağlıklı sıhhatli ve umutlu günler dilerim

Bu mesajı yazıp enter tuşuna bastıktan sonra tv de açıklama yapıldı. Maliye Bakanlığı 31 Mart tarihinde yapılması gereken Yıllık Gelir Vergisi Beyannamesi ile ödeme süresi 30 Nisan 2020 tarihine uzatılmıştır. şeklinde açıklama doğru ve yerinde bir adım olacaktır. Şimdi bu yaraların sarılması için devletin atacağı adımlar çok önemli.
    Sağlıklı bilgi akışı ile süreci takip etmek gerek.
    Herşeyden önce şunu söylemem gerek. Taşıdığımız pozisyonlardaki hesabımızda görünen eksi bakiye sadece sanal bir ifadedir. Yani siz pozisyon bozmadığınız sürece o gerçekleşmez. Lütfen vücut sağlığınıza ve akıl sağlığınıza dikkat edin. Taşıdığınız pozisyondaki varlık gerçekte var. Ama gördüğünüz rakam sanal. Bu süreçte hepimizin ihtiyacı olan tek şey sabır
    Rabbim hepimizin yardımcısı olsun
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

2.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Hepimize geçmiş olsun...

Son kale de yıkıldı...!!!

Hemen umutsuzluğa kapılmayalım Sn.T/A Selim'in dediği gibi satmadıktan sonra zaman kaybederiz sadece.90-91 de 94 te 2001 de 2008 de böyle durumları yaşadık.Altta 79-80 binler var izleyelim orayı.

Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Hemen umutsuzluğa kapılmayalım Sn.T/A Selim'in dediği gibi satmadıktan sonra zaman kaybederiz sadece.90-91 de 94 te 2001 de 2008 de böyle durumları yaşadık.Altta 79-80 binler var izleyelim orayı.

Evet. şimdi tam alım zamanı sanırım. Şimdi beklemenin sonu; bugün yarın cumhurbaşkanı ekonomik tedbirler için paket açıklayacaktır umarım. Buralardan maliyet yapma zamanı, tabi atacak mermi kaldıysa diyeyim. Ben her kademede az az aldığım ve tedbirli olarak satmadığım için sancılı bir süreç olacak kendi adıma ama. Eğer nakit olan varsa buralardan maliyet yapma zamanı. Günübirlik kar al yapmaktan ziyade aldığı malın üzerine yatmak mı onu bilemem.
    Ama bildiğim tek doğru. "Herkesin umudunun tükendiği yer burası"
    Evet son "kale"
    Hepimize sağlıklı sıhhatli ve umutlu günler dilerim

Bu mesajı yazıp enter tuşuna bastıktan sonra tv de açıklama yapıldı. Maliye Bakanlığı 31 Mart tarihinde yapılması gereken Yıllık Gelir Vergisi Beyannamesi ile ödeme süresi 30 Nisan 2020 tarihine uzatılmıştır. şeklinde açıklama doğru ve yerinde bir adım olacaktır. Şimdi bu yaraların sarılması için devletin atacağı adımlar çok önemli.
    Sağlıklı bilgi akışı ile süreci takip etmek gerek.
    Herşeyden önce şunu söylemem gerek. Taşıdığımız pozisyonlardaki hesabımızda görünen eksi bakiye sadece sanal bir ifadedir. Yani siz pozisyon bozmadığınız sürece o gerçekleşmez. Lütfen vücut sağlığınıza ve akıl sağlığınıza dikkat edin. Taşıdığınız pozisyondaki varlık gerçekte var. Ama gördüğünüz rakam sanal. Bu süreçte hepimizin ihtiyacı olan tek şey sabır
    Rabbim hepimizin yardımcısı olsun
    Sattığım yok zaten de, yükselecek umudunun, tepki gelecek umudunun artık sona geldiği an bu an...!!!

Temettü yatırımı yaptığım için hâlen %100 mal taşıyorum. Sadece portföye eklemeler yaptım...

Hiç bir şartta da satmaya niyetim yok...!!!

Elin yabancısına şirket paylarımı bedavadan vermeye niyeyim asla yok...!!!

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Maliye Bakanlığı 31 Mart tarihinde yapılması gereken Yıllık Gelir Vergisi Beyannamesi ile ödeme süresi 30 Nisan 2020 tarihine uzatılmıştır. şeklinde açıklama doğru ve yerinde bir adım olacaktır.
    Az önce ben kendi adıma Vergi Borcumu ödedim...

Zaten hepsini Temettü ile önden almışlardı. Payıma düşen Beyanneme Bildirim Harcı idi...

Çok şükür onuda ödedim...

Bu sene zaten temettü yok. Gelecek seneye Allah kerim...

5. [IMG]Hiç bir şartta da satmaya niyetim yok...!!! Elin yabancısına şirket paylarımı bedavadan vermeye niyeyim asla yok...!![/IMG]

İşte can alıcı nokta bu.Bence küresel güçlerin yapmaya çalıştığı oyun bu işte.
    ABD trilyon dolarları matbaada basacak,buna rağmen dolar artacak ,üstüne birde dünya piyasalarında işlem gören ne kadar şirket varsa değeri yarıya insin ne güzel değilmi gel bütün Dünya'yı bastığın kağıt parçaları ile satın al.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,986
    [IMG]Hiç bir şartta da satmaya niyetim yok...!!! Elin yabancısına şirket paylarımı bedavadan vermeye niyeyim asla yok...!![/IMG]

ABD trilyon dolarları matbaada basacak,buna rağmen dolar artacak ,üstüne birde dünya piyasalarında işlem gören ne kadar şirket varsa değeri yarıya insin ne güzel değilmi gel bütün Dünya'yı bastığın kağıt parçaları ile satın al.
    Heh. 1 amerikan dolarının basım ve kağıt maliyeti 10 cent bile değil. komediye bak
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

[IMG]Hiç bir şartta da satmaya niyetim yok...!!! Elin yabancısına şirket paylarımı bedavadan vermeye niyeyim asla yok...!![/IMG]

Heh. 1 amerikan dolarının basım ve kağıt maliyeti 10 cent bile değil. komediye bak
    Dünyayı soyma planı uygulanıyor. Virüs bahanesi...!!!

8. Günaydın,önce sağlığımızı düşünelim.

Sayfa 783/1078 İlkİlk ... 283683733773781782783784785793833883 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •