Sayfa 784/800 İlkİlk ... 284684734774782783784785786794 ... SonSon
Arama sonucu : 6396 madde; 6,265 - 6,272 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Tabandan aldık ama erken davrandık grafiğe nerden bakarsan bak hiç güzel değil rekor işlem hacmi ile çok güzel çıkış tavan taban ilk kez görmüyoruz ama aşağı gideceği aşikar önceki zirve altında kapatmasida hos değil 90 lar yakın önümüzdeki hafta

He ptsi yukarı hareket yaparsa bir miktar satılır ama hiç sanmiyorum pasta varsa atan olursa sevinirim
    kağıt güzel olduğu kadarda tehlikeli spek kontrolünde.bir yıl önce 88 den 49 zu gösterdi.şirket 68 lerden geri alım yapmasına rağmen düştü.spek topladı 120 -94 -140 hareketi ve şimdi taban.nereden geri alacağız . en güzeli düşdükçe zararı %5 in altında kalacak şekilde alım yaparak nakitte kalabilmek.
    Borsada alınacak hisse her zaman bulunur ancak alacak para bulunamaz

2. tahta kapanış

perşembe pasta

cuma pasta

son takas

1 aylık takasta satanlar

1 aylık takasta alanlar

tl grafik

dolar grafik

Çok teşekkürler sayın miper

Başka görüşü olan var mı

Benim.anladigim TEB son bir ayda alltan aldığı mali %50 karla boşaltmış 90 130 daha da elinde mal kalmış onları alttan da verir yada yukarı sürer verir bank of Amerika da virmanlamazsa oda ptsi mali vermek zorunda yani yukarı atak yapsa bile satıcı hazır esas ziraatten oynayan ne yapmak istiyor aylardır onu anlamadim

Sonuçta aldım tuttum diyene de para kazandırdı 3 liradan geliyoruz ancak Kurumsal olmadığı için tahtada kisada hareket yapanlara da müsade ediliyor uzunda kağıdın yeri burasi degil ne kadar düşerse düşsün zarar etsin fark etmez 10M sermayeli şirket fiyatı bana göre 200 TL'den basliyor hele seneye de bu enflasyonla gidersek göze batmaya başlayacak

10M alcar 1000 TL
    10M acsel 100 TL
    Tamam biri çok büyük firma bilinen kurumsal ama bu kadar fiyat farkı olmamali

6.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Başka görüşü olan var mı

Benim.anladigim TEB son bir ayda alltan aldığı mali %50 karla boşaltmış 90 130 daha da elinde mal kalmış onları alttan da verir yada yukarı sürer verir bank of Amerika da virmanlamazsa oda ptsi mali vermek zorunda yani yukarı atak yapsa bile satıcı hazır esas ziraatten oynayan ne yapmak istiyor aylardır onu anlamadim
    Cep to ceptir,çok fazla kurumdan işlem yapıyorlar.Sadece a1 ve şeker i ayrı tutuyorum.
    Acsel günübirlik ilişki isteyenler için değil maalesef.

Pasta atabilecek var mi teşekkürler

8.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Pasta atabilecek var mi teşekkürler
    Nilkız ucuz kurtardın...Bak tabandan aldığına pişmandın...Gereksiz panik yapmışssın....
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

Sayfa 784/800 İlkİlk ... 284684734774782783784785786794 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •