Sayfa 785/856 İlkİlk ... 285685735775783784785786787795835 ... SonSon
Arama sonucu : 6847 madde; 6,273 - 6,280 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    Söz konusu froto olunca endeks den fazla yükselmesini beklediğimden alacağımız min yüzde 10 bence. Şu bilanço gelsin artık Haziran geldi nerede ise mart da sonlanan 1ç bilançosunu bekliyoruz. Böyle geç açıklanan bilançolardan pirelenirim ben
    Uzun vadede problem değil lakin kısa vadede en verimli yerde olmak ister herkes.
    Eğer debelenecekse biraz in bin yapabilirim. Ama ne zaman denesem lot sayımı azaltıyor namıssız tahtacı.
    Bilanço hafif olumsuz gelip şöyle bi 1170 lere salınacak hissi var içimde umarım haksız çıkarım...

2. Hafif olumsuz bir bilanço gibi lüksümüz yok ne yazıkki. Geç açıklanan bilanço bende birilerine poz alma yada pozdan çıkma şansı veriliyor intibası uyandırır.

3.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    Hafif olumsuz bir bilanço gibi lüksümüz yok ne yazıkki. Geç açıklanan bilanço bende birilerine poz alma yada pozdan çıkma şansı veriliyor intibası uyandırır.
    Maalesef size bize bakmıyor inşallah yanılırım.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,317
    Satalim biraz asagidan alalim diyenler cogaldi benim de cevremde.
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

5. Mevcut durumda en çekindiğim ve dikkat kesildiğim öncelikli konular

1-Kur baskısı
    2-Satış adetlerinin seyri
    3-İç ve dış pazarın durumu

Bunlar haricinde Ali Goç zaten aktif yönetimde değil,şirketleri profesyoneller yönetiyor,babası miamide fındık kırarken kendiside gs stadında kafa kırıyor.Tamamen oturmuş bir kurumsallık var.Gerisi hikaye.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Cahillik mutluluktur!

6.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Satalim biraz asagidan alalim diyenler cogaldi benim de cevremde.
    Ne alırım ne satarım.
    Maceraya gerek yok😀
    Ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,317
    http://share.matriksdata.com/shareMa...05201637499292

Bilanco cok kotu geldi, ama bazi hisseler vardir 1-2 ceyrek bilanco kotu gelse de uzun vadeli trendinden pek sapmayan, OTKAR da bunlardan birisi..
    Hic almadim bu yuzden pisman ve uzgunum.
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

8. Hayat cesurları sever. Cesaret etmeden, hiç riske girmeden süren bir yaşam yaşanmamış sayılır. Korkar, ürkek bir şekilde hep en güvenli yerde duran, konfor alanından çıkmadan yaşayan bir kişi ne uzar ne kısalır.

Haso dışarı çıkmaz, Haso'yu da kurt yemez diye bir söz vardır. Yarın eğer olursa çoluk çocuğun, torunların anılarını sorduğunda "tavuk gibi hep yımırtaların üzerinde oturdum, kıpraşmadım, 50 lot bile satmaya cesaret edemedim" demekle satıp satıp alttan aldım, 3 kaybettim ama 7 kazandım demek arasında çok fark vardır.

Trafik kurallarına uyalım, uymayanları uyarmayalım, manyak çok, vururlar pisi pisine.

Sayfa 785/856 İlkİlk ... 285685735775783784785786787795835 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •