Sayfa 794/804 İlkİlk ... 294694744784792793794795796 ... SonSon
Arama sonucu : 6429 madde; 6,345 - 6,352 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1. Stres hemde ne stres ama sabırliyim, Bundan daha eski soda hissesi ( şimdiki şişe) var. Teşekkürler İnşallah hepimize! Ytd

2. Sahol KordSA ile ilgili baya beklentili açıklamalar yaptı, bu şirkete ayrı bi önem veriyor olmalı, kompozit teknolojisi çok geniş Bi alana yayılıyor gerçekten

3. Brisa solladı, 2026 yılında 4.6 milyon lastik üretim kapasitesine ulaşma hedefi haberinden sonra ziplattilar. Bunun o kapasiteden haberi yok sanırım, kompoziti, kratosu vs yi saymıyorum bile.. ytd

4. Dedim brisanin topigine bakayım 3 ziyaretçi var bu hacimle onu ziplatmislarsa tahtacı gemiyi boşaltmış belliki. Bunda bile şuanda 14 ziyaretçi var yüklü demekki tekne ağır basıyor. Tahtacı ne zaman alıp toplamaya karar verirse kısmını yaşıyoruz sanırım. Ytd

5. "dinleyin ulan develer,istanbul'da en buyuk benim. baba takiminin da haracini kestik bize posta koyacak kimse kalmadi. benim attigim dikisi kimse sokemez, o kadarrr" olan sahte kabadayi filmindeki dikis tutmaz sabri repligi.

https://youtube.com/shorts/LNaCwpyCY...PmjSXF637UQw2B
    Yıpratatsa da klibi haketti. Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Dedim brisanin topigine bakayım 3 ziyaretçi var bu hacimle onu ziplatmislarsa tahtacı gemiyi boşaltmış belliki. Bunda bile şuanda 14 ziyaretçi var yüklü demekki tekne ağır basıyor. Tahtacı ne zaman alıp toplamaya karar verirse kısmını yaşıyoruz sanırım. Ytd
    Bir sürü kap falan var, varlık edinimi var, endeks değişikliği var. Yazan kalmamış.Tekneyi yine boşaltmış sanırım. Ytd

7. Her gün klip olmaz bugünde haketti. Yıpratıyor ama sevindiriyorda! Ytd

8. 94-95 üstüne atmadikça ancak sürünür. Kazandım demek içinde 150 ve üstü

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 794/804 İlkİlk ... 294694744784792793794795796 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •