Sayfa 795/1001 İlkİlk ... 295695745785793794795796797805845895 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 6,353 - 6,360 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Bugün başımdan dolandırılma vakası geçti,neymiş kimliğimi kaybetmişim onu bulmuşlar kopyalamışlar üzerinden sim kart ve ziraat bankasında hesap açmışlar,ben kimlik kaybetmedim dedim,ziraatte hesabımda yoktu,tamam fark etmez kimliğini al gel dedi eşinlen,ifade için adliyenin içinde mali polisler beklermiş ifademide beni arayan polis alacakmış,elamanları yakalamışlar tesbit için gizli tanık gibi camdan onları tesbit edecekmişim,ilk önce bana adliyeden tebligat kağıdı gelip gelmediğini söyledi beni arayan şahıs,yok dedim o zaman yoldadır dedi,baştan uyanamadım,öyleya adliyeden aranıyorum,esasında adliyeden arama olmaz,polis arar karakola çağırır,bende dedimki belki olabilir dedim,evde tekmisiniz,sakın kimseye söyleme evde hanımın varsa onuda al gel dedi,hanım uzak bahçeye gitti dedim,hemen gelsin onuda al gel dedi,neden dedim onun hakkındada var olay dediği an uyandım,zaten sonra o evde kalsın sivil polisler ifadesini alacak dedi,yani ikilem konuştu,üstelik telefonu açık bırak dedi,işte o tuhaf geldi,neden dedim çok gizli dedi,evde tek değildim gelin vardı gizlice emniyeti ara dedim aradı,beni arıyan şahısa bir dakika kapatmam lazım dedim yok kapatma dediği zaman kızdım siz dolandırıcımısınız dedim ben eski emniyetçiyim dediği an telefonu kapattı,peşinden emniyetlen iletişim kurduğumuz zaman polis sakın ha bunlar ülke genelinde çete aldanmayın dedi yeni taktikleri bu dedi,iştersen karakola git suç duyurusunda bulun dedi,bende suç duyurusunda bulunmak için karakola gittim,kapıdaki görevli abi dedi bunlar dolandırıcı şebekesi inanma dedi,ifade için odaya geçerken baktım kuyruk var geri döndüm geldim,aynen beni aradıkları gibi hanımıda aramışlar,önce olaya vakıf olduğu için defolup gidin demiş,kimseyi aramayın kimseye söylemeyin eşinize bile dediği an ben kocamdan habersiz iş yapmam,çocuklarımın haberide olmayacak ulan siz kimsiniz,madem öyle gönderin eve polis onlar beni alsın ekip olarak demiş telefonu yüzlerine kapamış,valla böyle dolandırılma olayınıda ilk defa duyuyorum,aynen bugün tanıdık bir şahısıda dolandırmaya kalkmışlar ayni taktikle,o adliyeye gitmiş geldim demiş,şahıs hastanede oraya gel dedikleri an ziktirin lan demiş öyle uyanmış,bunlar ülkeye yayılmış şebeke halinde emniyet peşlerindeymiş,millet uyandığı için taktik değiştirmişler,benim imam olan komşumu 3-4 sene önce dolandırmışlar fetö yüzünden,onada iyi olmuş devamlı Atamıza hakaret ediyordu iyi giydirmişler 10.000 tl,şimdi o para 100 cıvarı,tavsiyem dikkatli olun,işin tuhafı neden adliyeye gelin demeleri,galiba gerçekçi olsun diye
    Geçmiş olsun.

Her yer dolandırıcı doldu.

Ahlaklı insanların yaşam alanı kalmadı.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Dilan polat olayı yayılıyor,olay fatih terime kadar ulaşıyor,terim alele acele atina takımıylan anlaşmış ,acaba kaçıyormu,çünkü konuşulacak çok olay var dedi hava alanında,beni ireis aradı diyede ekledi,ülke ne hale geldi ilginç olaylar oluyor,dilanın savcısı erzuruma sürülmüştü,neymiş bazı olaylara karışmış ,yani herşeyi kılıfına uyduruyorlar
    Balık baştan kokar.

Mafya cenneti olmamız kimden.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Bıst100 de bazı hisselerin ağırlıkları değişmediği sürece; algı oluşturulup çok can yakılır.
    Yabancı girişi var iken, örneğin dün para girişi var iken !nasıl düşer bu borsa???
    Keriz sağmaca!!!!
    Anlı şanlı analistler 7100-6800 geveler durur.
    Bakın arkadaşlar borsada dip zirveyi acemiler arar.
    4000 den 8500 giden borsanın elbette düzeltmesi olur.
    Ama maceracılar gübrede altın bulmuş gibi 400 den alır,
    yok efendim bedelsiz onaylanmadı diye 7 tabanı gören 152 ye düşeni almaz.
    Ha alınırrrrrrrrrrrr mı?
    Biraz f/k bakın,biraz pd/dd bakın ya
    Daha ne yazalım?
    Ama şu gerçek var. İinsanları halka arz/ırz ile %10 lara alıştırdılar. Artışlar kimseyi kesmiyor.
    Bu boktan durumun ceremesi çekiliyor.
    Son söz; maldakilere sabır ve sükunet. Bekle gör.
    Kimseye al tut ver kaç demiyorum.Her kesin aklı var fikri var
    İşte böyle pazarlamacılar sayesinde 3 ayda altıklarını artı yeni eklemelerle 8 tabanla alınır bugünde ihtimal dahilinde.

Önce sasa hektaş la yapıldı Koç holdingi geçti tek şirket geçmiştede bunlar oldu Garanti 20 milyar dolarları geçmişti.

Bazıları derki momentum kovalarım böylede çarpılır o kişiler.

Bir arkadaşımla teknikde aynı verileri kullanıyoruz o hala 11 yıldır bıraktığım yerde momentum kovalıyor tavan hisse peşinde kubarbaz böyleleri.YTD.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,523
    VİOP yine yatay başladı

Can Atalay olayı büyüyor,neymiş gerekçeli karar bekleniyormuş,yahu en büyük mahkeme kararını vermiş hak ihlali var diye,bu neyin korkusu,ülkeyi isyanamı götürmek istiyorlar...sanırım erduvandan emir bekliyorlar,bide çıkıp avrupadan yatırım bekliyorlar,bu ülkeler benden senden önce içimizi biliyorlar adaletiniz yok diye.
    Anayasa yı çiğniyorlar değiştirmek değil gaye bence toptan kaldırmak yoksa işleri mokoko
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

7. günaydınlar

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 795/1001 İlkİlk ... 295695745785793794795796797805845895 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •