Sayfa 8/964 İlkİlk ... 6789101858108508 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 57 - 64 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. şimdi kaç çeşit nerden davalar açıldı kervana?
    şirket zor durumda birde adamlara mahkeme masrafı çıkartıyorsunuz
    şaka şaka bende fesih davasına destek olmak isterim, ama baştan söylim para mara vermem, sonuçta % 5 i bulmak kolay değil, bende katkı sağlamış olurum ama para istemeyin. sonucta fesih davasının açılması için % 5 lazım bizde biliyoruz hukiki işleri, hatta destek olduğum için bana para vermeniz lazım? teklifim açık ve net işinize gelirse kardeşim, 800 bincivarı lot var ortalama baya düşük, işinize gelirse, hem destek olucam hemde para mı vericem yani.

2.  Alıntı Originally Posted by yorum2 Yazıyı Oku
    şimdi kaç çeşit nerden davalar açıldı kervana?
    şirket zor durumda birde adamlara mahkeme masrafı çıkartıyorsunuz
    şaka şaka bende fesih davasına destek olmak isterim, ama baştan söylim para mara vermem, sonuçta % 5 i bulmak kolay değil, bende katkı sağlamış olurum ama para istemeyin. sonucta fesih davasının açılması için % 5 lazım bizde biliyoruz hukiki işleri, hatta destek olduğum için bana para vermeniz lazım? teklifim açık ve net işinize gelirse kardeşim, 800 bincivarı lot var ortalama baya düşük, işinize gelirse, hem destek olucam hemde para mı vericem yani.
    Ne oldu kafana taş mı düştü? Sen önce dünden beri yazdıklarını bir oku. Ondan sonra eğer yazdıklarını idrak edebilirsen Frecell'den bir özür dile. Ondan sonra madem ki para istiyorsun fiyatını söyle bir istişare yapalım. Belki %5 çoktan tamamlanmıştır. Yer kaldıysa bakarız. Olmazsa seninkilerin üzerine toplamaya başlarsın sende yeni bir gurup başlatırsın

Sent from my SM-N910C using Android mobile app

3. Yorum2 para valan vermene gerek yok tosunumm para toplamiyiruz sen gel bana ulasss ben sana destek olduhun icinn eline şey de vercemm sen yeterki ml ml konuşma

4. iduz musun gu du z musun ? haddini bil ; bi teklif yaptık işinize gelirse kabul ederseniz gelmezse etmezsiniz, yuzde 5 i bulmak için bi yerlerinizi yırtacağınıza alın size 800 bin lot, ustune sizdem para almam lazım ama acıdım almıyorum bak , adam ol özür dile destek vermem bak kafamı attırma

5.  Alıntı Originally Posted by yorum2 Yazıyı Oku
    iduz musun gu du z musun ? haddini bil ; bi teklif yaptık işinize gelirse kabul ederseniz gelmezse etmezsiniz, yuzde 5 i bulmak için bi yerlerinizi yırtacağınıza alın size 800 bin lot, ustune sizdem para almam lazım ama acıdım almıyorum bak , adam ol özür dile destek vermem bak kafamı attırma
    Bizim %5 dolmuş kapişşşş kusura bakma. Galiba bir 25 milyonda fazla çıkacak senin guruba dahil edebiliriz eğer iyi para vereceksen. Yoksa %5 ı bulmak için İDUZ un teklifini düşünmen gerekecek...

Sent from my SM-N910C using Android mobile app

6. La ohlum sen gercekten ml sin lan ml tamam dedik yaa gel tötun yiyorsa destek ol verecem senin eline bozdur bozdur harcaa

7.  Alıntı Originally Posted by yorum2 Yazıyı Oku
    sayın freecell sizi öteden beri takip ederim tamam kanun yönetmelik araştırıyor kopyala yapıştır yapıyorsunuz googledan yandexten. anladık konuya hakimsinde; hala cevap veremedin? patron bu 2 yıl zarfında şirketi borçlandırır zararı artırırsa fesih davası açanlar neyi alır? hala cevabı veremedin; okuduğun yönetmeliklerde yazmıyor değil mi? bunlar....neymiş? demekki herşey yönetmelik kanun değilmiş
    Kafa utulemeyemi geldiniz dalga gecmeyimi yoksa selim beyin selami ilemi geldiniz cozemedik

8.  Alıntı Originally Posted by iduz Yazıyı Oku
    La ohlum sen gercekten ml sin lan ml tamam dedik yaa gel tötun yiyorsa destek ol verecem senin eline bozdur bozdur harcaa
    guduz efendi ; selim selin eline vermiş ben bu 800 bin lotu 2016 da aldım çoğunu kapişşşşşşş , sana ve senin gibilere destek olmak için geldik bide para mı isticenizzz, aldım çağrının kokusunu 1 TL nin üzerinde olacak çağrı fiyatı la ben katılmasam bile siz çalışıyorsunuz illaki siz kazanınca ben tek kuruş ödemeden hisse fiyatı oralara gelir, de yürü get konuşturma beni

Sayfa 8/964 İlkİlk ... 6789101858108508 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •