Sayfa 8/10 İlkİlk ... 678910 SonSon
Arama sonucu : 75 madde; 57 - 64 arası.

Konu: SUNTK Sun Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Bir bilen cevap verebilirim bu hisse 2 sinde bölündü 3 ünde 29 lot 19.220 hisse aldım yatırım hesabımdan internet bankacılığı para tamamen kesildi bugün 07.11.2023 günüde vadesizden rızam dışında yatırım hesabıma 504.65 TL aktarılarak kesilmiş zaten yatırım hesabında para yoksa alamiyorsun para kesmekte ne müşteri temsilcisi hata yok diyor

2.  Alıntı Originally Posted by ALAYLI 06 Yazıyı Oku
    Bir bilen cevap verebilirim bu hisse 2 sinde bölündü 3 ünde 29 lot 19.220 hisse aldım yatırım hesabımdan internet bankacılığı para tamamen kesildi bugün 07.11.2023 günüde vadesizden rızam dışında yatırım hesabıma 504.65 TL aktarılarak kesilmiş zaten yatırım hesabında para yoksa alamiyorsun para kesmekte ne müşteri temsilcisi hata yok diyor
    Hangi banka? Yatırım ve vadesiz hesap özetlerinize bakın, yatırım hesabınızdaki bakiye 29 lot için yetersiz geldi ise vadesiz hesabınızdan kesilmiş olabilir. Açıklama vardır mutlaka.

3.  Alıntı Originally Posted by bagbozumu Yazıyı Oku
    Hangi banka? Yatırım ve vadesiz hesap özetlerinize bakın, yatırım hesabınızdaki bakiye 29 lot için yetersiz geldi ise vadesiz hesabınızdan kesilmiş olabilir. Açıklama vardır mutlaka.
    vadesiz ve yatırım hesabında hisse senedi borç kapama yazıyor 3 de aldım bugün 7 si ancak 6 sında yatırım hesabında bedelsiz sermaye artırımı pay senedi SUNTEKS komisyon yazıyor burada terslik aldığım gün emin olmamakla beraber komisyon kesmiş bugünde mevduattan yatırıma virman yapmış insan bilgi verir hisse senedi alırken para eksikse veya para yoksa hisse alamiyorsun insan bilgi verir

4.  Alıntı Originally Posted by ALAYLI 06 Yazıyı Oku
    vadesiz ve yatırım hesabında hisse senedi borç kapama yazıyor 3 de aldım bugün 7 si ancak 6 sında yatırım hesabında bedelsiz sermaye artırımı pay senedi SUNTEKS komisyon yazıyor burada terslik aldığım gün emin olmamakla beraber komisyon kesmiş bugünde mevduattan yatırıma virman yapmış insan bilgi verir hisse senedi alırken para eksikse veya para yoksa hisse alamiyorsun insan bilgi verir
    Anladığım kadarı ile bölünmeden 1 gün sonra aldığınız halde sermaye artırım komisyonu almışlar. Bazı bankaların bu işlemlerden bile komisyon aldığını duydum! Bankanız kamu bankası mı

5.  Alıntı Originally Posted by bagbozumu Yazıyı Oku
    Anladığım kadarı ile bölünmeden 1 gün sonra aldığınız halde sermaye artırım komisyonu almışlar. Bazı bankaların bu işlemlerden bile komisyon aldığını duydum! Bankanız kamu bankası mı
    evet kamu bankası

6. Sunteks bedelsiz pay senedi komisyon kesilen varmı?

7. 9 aylık bilanço açıklandı 495.037.493

8.  Alıntı Originally Posted by ALAYLI 06 Yazıyı Oku
    9 aylık bilanço açıklandı 495.037.493
    İyi kar, 6 aylık karın 2 katından biraz fazla net kar elde etmiş Son çeyrekte enflasyon muhasebesinin olumsuz etkisi olmaz ise daha da iyi olabilir.

Sayfa 8/10 İlkİlk ... 678910 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •