Sayfa 80/578 İlkİlk ... 3070787980818290130180 ... SonSon
Arama sonucu : 4619 madde; 633 - 640 arası.

Konu: OSTIM - Ostim Endüstriyal

1. OSTİM Organize Sanayi Bölgesi, 5 milyon metrekarede, 17 ana sektörde, 139 iş kolunda, onbinlerce farklı ürün, 5 bin 200 işletme, 60 bin çalışanıyla bir sanayi kentidir.
    devlet destek verse Ostimde yapılmayacak iş olmaz...ben olsam yerli üretimde yerli markada milli kalkınmada ostimi başrol oyuncu yapardım...

2. takas atan olmamış.yine sağ,sol cep mi yoksa yeniler var mı görürdük.yarın yine açılış üste gidiyormuş gibi yapıp altına kaçıracak mı ??

3.  Alıntı Originally Posted by firtina55 Yazıyı Oku
    takas atan olmamış.yine sağ,sol cep mi yoksa yeniler var mı görürdük.yarın yine açılış üste gidiyormuş gibi yapıp altına kaçıracak mı ??
    yükselirken 1.54 önemli dirençti...şimdi destek konumunda...teknik olarak buradan dönmesini bekliyorum.

4. endekse ters tepki vererek sürünme pozisyonunu devam ettiriyor.görünen o ki sanki kayyum atandı.ya da şirket tamamen battı.bedelli paralarını ne yaptınız şirket yöneticileri.açıklamanız yok taaa ...........

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
    Söylentilere göre Vestel Anadolu Isuzu ve BMC yerli otomobil konusunda üreticiler olması durumunda Ostimin bu işte pay almasi olabilir mi.. orta ölçekli işletmeleri destekleyen bir anlayış varsa . Beklerim . En azından yan sanayi yedek parça kısmı olabilir mi ne dersiniz

Lenovo A6020a46 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. bankalar birkaç gün dinlenmeli yan tahtalar da alım bekliyorum.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
     Alıntı Originally Posted by emektar Yazıyı Oku
    OSTİM Organize Sanayi Bölgesi, 5 milyon metrekarede, 17 ana sektörde, 139 iş kolunda, onbinlerce farklı ürün, 5 bin 200 işletme, 60 bin çalışanıyla bir sanayi kentidir.
    devlet destek verse Ostimde yapılmayacak iş olmaz...ben olsam yerli üretimde yerli markada milli kalkınmada ostimi başrol oyuncu yapardım...
    ostim şirketlerinin bazıları buradaki paylarını halka arzdan beri satıyorlar.. bu durumda o şirketlerin hissedarlarının bu şirkete dolaylı bir katkılarıda yok ki bu kadar rahat satıyorlar.. örneğin borsadki ostim şirketi . bir ihale alsa kime yaptıracak? 60 bin şirketten birine veya bir kaçına.. bu durumda bunların çıkar ilişkisi nasıl işliyor..

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
     Alıntı Originally Posted by emektar Yazıyı Oku
    OSTİM Organize Sanayi Bölgesi, 5 milyon metrekarede, 17 ana sektörde, 139 iş kolunda, onbinlerce farklı ürün, 5 bin 200 işletme, 60 bin çalışanıyla bir sanayi kentidir.
    yarın ostim adını duymak benim az da olsa beklentimdir

Sayfa 80/578 İlkİlk ... 3070787980818290130180 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •