Sayfa 802/1001 İlkİlk ... 302702752792800801802803804812852902 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 6,409 - 6,416 arası.

Konu: Viop XLIV

1.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    sn cash ,

dün sasa ya bilinçli haber yolluyorlar ky çok bindiği için bir nevi el freni.
    tahta zaten teknik olarak şişmiş dinlenmesi veya düzeltme görmesi kadar doğal birşey yok.
    16 tavan çeken kamu bankalarına neden müdahale edilmedi , çünkü oradaki operasyon kısa ve pasta büyüktü .
    sasa artık sistemin içinde , yok hükümet gidince düşücekmiş vs vs erdemoğlu istemeden tahta düşmez bunu bu tahtada daha önce yaşamış biri olarak söylüyorum.
    Zaten o haber bir önceki gün veya dün sabah gelmişti. Tekrarı oldu sanırım.

Birileri mağdur olmadığı sürece isterse fizana gitsin.

Kamu bankaları demişken. Bu operasyondan 5 milyar kaldırıldığı söyleniyor. KY zararı 1 milyarmış. Geri kalan 4 milyar kimin zararı?
    Yatırım tavsiyesi değildir.

2. Kasım'da seçim olur vs hikayesi bitti, ramazan sonrası Mayıs'da olur deniyor.

2 görüş var, ekonomi seçimlerden sonra iyi olur deyip önceden almak, diğeri seçimlerden sonra daha da kötü olur (fatura kayıtlı malı, parası, hissesi olanlara çıkar anlamında) şimdiden doları al yastık altına koy.

Dolar bazında bakınca
    Toplam Mevduat 436 milyar dolar
    Toplam Krediler 370 milyar dolar
    https://www.bddk.org.tr/BultenHaftalik/

Ekonomi çok daralmış vaziyette, koca ekonomi aslında bir zengine bile yetmeyecek rakamlarda. Bir çok uluslararası banka 1 trilyon dolardan daha büyük aktif ve pasifler olarak.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    vay gizli sasacı bozkurt
    Bizde gizli olmaz, herşey aleni
    Bende daha ne tahtalar var bir bilsen
    assolisti en son sahneye sürecem sene 2024 de

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

4.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Bizde gizli olmaz, herşey aleni
    Bende daha ne tahtalar var bir bilsen
    assolisti en son sahneye sürecem sene 2024 de
    yaz tahtalarını şuraya alırken yazmayıp satarken yazmak olmaz .
    koy bakalım benim tahtalardamısın ona göre mal çıkıcam
    FORMASYON AVCISI -53

5. Normal şartlarda hekts bugun aşağı açılmalıydı beklenen gerçekleşti , aracı kurumlar bdelliye girmez hikayesi veya girecekler para çıkarması için satıcak vs vs ama sabah tavan yaptı belki kapanışa doğru çözülür
    FORMASYON AVCISI -53

6.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    yaz tahtalarını şuraya alırken yazmayıp satarken yazmak olmaz .
    koy bakalım benim tahtalardamısın ona göre mal çıkıcam
    Senden mi korkucam.
    Hisse sayfalarında yazılarımı görürsün

Kuş var tüp var suyun içinde ereğli var ford var suyun dışında türkcel var, enerji var, petkm var, asels var, cağrı abinin gofreti var, emlak var.

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

türk insanı yatırım yapmayı sevmez. kumar olacak. heyecan yapacak.

hiç borsa bilmeyen bir arkadaşa hisse aldırdım. birkaç ay oldu. güzel kar rakamları yazdı. bazılarında %100'e yaklaştı.

en son gittik buralardan erdemir+kardemir pair yaptık. kağıtlar biraz yatay gitti. yani 2 hafta falan sürdü.

şimdi gelmiş tuğ çelik diye bir hisse varmış, çok potansiyeli varmış, bebek hisseymiş.

ben de hiç duymamıştım, yalan yok. nereden duydun dedim twitter höstadları tavsiye ediyormuş

kağıt batık falan değil ama kardeşim yani tonlarca boru gibi hisse varken gidip böyle bir hisse de almazsın

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Kasım'da seçim olur vs hikayesi bitti, ramazan sonrası Mayıs'da olur deniyor.

2 görüş var, ekonomi seçimlerden sonra iyi olur deyip önceden almak, diğeri seçimlerden sonra daha da kötü olur (fatura kayıtlı malı, parası, hissesi olanlara çıkar anlamında) şimdiden doları al yastık altına koy.

Dolar bazında bakınca
    Toplam Mevduat 436 milyar dolar
    Toplam Krediler 370 milyar dolar
    https://www.bddk.org.tr/BultenHaftalik/

Ekonomi çok daralmış vaziyette, koca ekonomi aslında bir zengine bile yetmeyecek rakamlarda. Bir çok uluslararası banka 1 trilyon dolardan daha büyük aktif ve pasifler olarak.
    Para ağırlıkla emlak ve mala bağlanmış gibi o zaman.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Sayfa 802/1001 İlkİlk ... 302702752792800801802803804812852902 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •