Anket Sonuçlarını Gör: 23 Haziran Seçimlerin de hangi adayı desteklemeyi düşünüyorsunuz?

Oylayan
473. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Ekrem İmamoğlu/CHP

380 80.34%
  • Binali Yıldırm/AKP

74 15.64%
  • Necdet Gökçınar/Saadet Partisi

14 2.96%
  • İlker Yücel/Vatan Partisi

5 1.06%
Sayfa 81/130 İlkİlk ... 3171798081828391 ... SonSon
Arama sonucu : 1035 madde; 641 - 648 arası.

Konu: 23 Haziran 2019 seçimlerin de hangi adayı desteklemeyi düşünüyorsunuz?

Buradaki paylaşımların tabiri caizse "cılkı" çıkmış durumda.. Bir tarafı eleştirebilirsiniz bunda sorun yok, bir tarafı destekleyebilirsiniz bunda da sorun yok ama sosyal medyada doğruluğu ispatlanmamış kafadan uydurma şeyleri kopyala yapıştır ile paylaşamazsınız. Eleştiri sınırını aşan bu şekilde ki paylaşımlarınız silineceği, devamı halinde cezai yaptırım uygulanacağı hatırlatayım sonra neden ceza veriliyor denilmesin..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Buradaki paylaşımların tabiri caizse "cılkı" çıkmış durumda.. Bir tarafı eleştirebilirsiniz bunda sorun yok, bir tarafı destekleyebilirsiniz bunda da sorun yok ama sosyal medyada doğruluğu ispatlanmamış kafadan uydurma şeyleri kopyala yapıştır ile paylaşamazsınız. Eleştiri sınırını aşan bu şekilde ki paylaşımlarınız silineceği, devamı halinde cezai yaptırım uygulanacağı hatırlatayım sonra neden ceza veriliyor denilmesin..
    He he sizin tarafın paylaşımları hep kanıtlanmış, şimdiye kadar britishin paylaştıkları tescilli...((

3. İşinize gelmeyinci yalan yanlış olur, sizin demokrasi anlayışınız bu işte...

Alıntı Originally Posted by apache64d Yazıyı Oku
    İşinize gelmeyinci yalan yanlış olur, sizin demokrasi anlayışınız bu işte...
    Sn Apache64d sizle tartışmaya girecek değilim(ki amacınız bu) ama sadece şunu söyleyeyim "bırakın bu işleri".. Sizin şuan burada ne yapmaya çalıştığınızı çocuklar bile anlıyor bu yüzden kusura bakmayın ama bana hikaye anlatmayın. Lütfen yapmayın böyle şeyler hoş olmuyor..

Son olarak yazım herkes için geçerlidir, kimse üzerine alınmayıp sizin üzerinize alınmanız da dikkat çekicidir. Bu tür paylaşımlar yapmaya devam edip etmemek sizin takdirinizdedir ben uyarımı yapayım da . İyi günler..
    Son düzenleme : MedwiG; 10-06-2019 saat: 15:11.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5.  Alıntı Originally Posted by apache64d Yazıyı Oku
    Senin bu aşağılık ve ucuz yalanlarını ıspatlayacak o kadar ekran görüntüsü varki aklın hayalin durur.
    Böyle adilik görmedim 20 senedir forumda,

yazılan yazıların ekran görüntüsünü alıp, ileride kullanırım diye.
    Hayat devam ediyor.

6.  Alıntı Originally Posted by apache64d Yazıyı Oku
    Bunlara inanıp ta gerçek hayatı görmeyecek kadar nasıl kör olursunuz ben anlamıyorum o da ayrı bir marifet herhalde doların 5.70 düşmesine sevinecek kadar aciz cari fazla vermemizin nedeninin ekonomik büyüme değilde kuculmeden kaynaklandığını anlamayacak kadar marjinal olmazsiniz diye düşünüyorum mevsimsel etkilerden dolayı sebze ve meyve fiyatlarındaki düşüşleri de buna baglarsiniz kombo olur herhalde

Sayfa 81/130 İlkİlk ... 3171798081828391 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •