Sayfa 81/172 İlkİlk ... 3171798081828391131 ... SonSon
Arama sonucu : 1371 madde; 641 - 648 arası.

Konu: DYOBY - DYO Boya

1.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Şahsen devletle küslük yaşanmadığını görmüş olmak benim açımdan memnuniyet verici. Bu devlet bunu karşılıksız bırakmaz bence. Özellikle TOGG tarafından çok umutluyum...YTD
    Dyo da kacinci senem bilmiyorum ama öncekilerden ziyade Feyhan hanima bende güveniyorum..

2. Sadece finansalları fiyatlaması acemi işidir; ekopolitik olmazsa olmazdır. Diplomasi becerisi yüksek yöneticilerin şirketleri hak ettikleri değeri görmüyor bence...

3. Son olarak, diplomasi ve seçim demişken. Yerli oto boya konusu netlik kazanmaya başlamış olması lazım. Sayın Cumhurbaşkanının seçim öncesi en önemli kozlarından biri de yollara çıkacak araç içerisinden poz vermek olacaktır. Bu kapsamda konuyla uzaktan yakından alakası olan bütün şirketler ciddi hareket sergiledi. En yakın adaylardan birinde ki, o DYOBY oluyor tık yok

Ferman hanımın yeteneğinin test edileceği en önemli diplomasi bu olsa gerek. Şahsen kendisine güvenim tam olduğu gibi bu işi yapacak yeterlilikte en uygun şirketin DYOBY olduğunu değerlendirmekteyim...YTD

4.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Son olarak, diplomasi ve seçim demişken. Yerli oto boya konusu netlik kazanmaya başlamış olması lazım. Sayın Cumhurbaşkanının seçim öncesi en önemli kozlarından biri de yollara çıkacak araç içerisinden poz vermek olacaktır. Bu kapsamda konuyla uzaktan yakından alakası olan bütün şirketler ciddi hareket sergiledi. En yakın adaylardan birinde ki, o DYOBY oluyor tık yok

Ferman hanımın yeteneğinin test edileceği en önemli diplomasi bu olsa gerek. Şahsen kendisine güvenim tam olduğu gibi bu işi yapacak yeterlilikte en uygun şirketin DYOBY olduğunu değerlendirmekteyim...YTD
    Boya isi illaki yakin sürecte belli olacak , yoksa arabayi boyamayacaklarmi?

Alıntı Originally Posted by Eblek Yazıyı Oku
    Hissedar kardesim bu spek 22 yildir uyuyor, bunu ne uyandirir ne aktive eder bilinmez, bilinen tek gercek var Millete kan kusturdular..
    Sayın Eblek,

Ben alalı sadece 10 gün oldu. İnşallah uğurlu gelirim size. Belki de zamanı gelmiştir artık

Yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Ufak ufak atalım kasaya. Devleti geri aldığımızda ilk gidecek olan grup. Ona da az kaldı...
    Ekopolitik konjonktür giderek lehimize gelişiyor. Son gelişmeler yetim hakkı yiyen hırsızlar için yolun sonuna gelindiğini işaret etmekte. İşte asıl o zaman DYOBY gerçeği ortaya çıkacaktır...YTD

7. Kadim devletimizin hafızası çok güçlüdür ve Feyman hanım devletle küslük olmayacağını herkese gösterdi. Müteşekkiriz...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

8.  Alıntı Originally Posted by ayyıldıx Yazıyı Oku
    DYOBY kendini unutturdu.

3. çeyrek 1 ve 2. çeyrekle benzer karlılık devam ederse

hisseye ilgili artacaktır. Umarım yıllık 400 üzeri kar gelir ve

2 TL civarı temettü verir.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.
     Alıntı Originally Posted by chevron Yazıyı Oku
    2 tl temettü verecek hisse en az 20 olmalı Tabii Dyoby dağıtma oranı düşük sayılır. O yüzden en az 25 olması mantıklı
     Alıntı Originally Posted by ayyıldıx Yazıyı Oku
    Bugün DYOBY top çevirecekler.

Esas oyun gelecek hafta başlar.

Şirket maliyetlerini satışlarına yansıtmaya başladı.

Karlılık yükseldi bir sonraki bilanço da bu devamlılık şirketi güzel yerlere getirir.

Yaşar grubu hisseleri kar ettikçe bunları temettü olarak dağıtıyor.

En sonunda fark edilmeye başlandı.

Çanak yarın tamamlanır ve çanak katlamaya yol alabilir.

Umarım ilerde güzel bir temettü hissesi de olur.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Sayfa 81/172 İlkİlk ... 3171798081828391131 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •