Sayfa 81/364 İlkİlk ... 3171798081828391131181 ... SonSon
Arama sonucu : 2908 madde; 641 - 648 arası.

Konu: BRKO - Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat

1. Sanırım hlsseleri en ucuza almaya çalıştırlar. Bunun içimde gereken düzenekleri kurmuşlar.

Bilancolar yanıltıcı, bu şirketin özsermayesi 1 in çok üstünde, bedelli sermaye artırımıda 1 nominal değerden olmalı. Daha öncede böyje olmalıydı.

özsermaye 1 in altında olan hisselerde de önce sermaye azaltımı sonra 1 nomlnalden sermaye artırımı olmalı. Doğru olanı bu. Ama hala SPK düzenlemelerinde önemli eksikler var.

2. 42-43 açar dedim onu bile yapamadı. Yuh artık bu kadarını da. Ne 42 imiş ya. Adam hala satışa lot koyuyor.

3.  Alıntı Originally Posted by Vob24 Yazıyı Oku
    keşke öyle olsa da fırsat verse

fırsat verirse atlıycam yine
    42 den istediğin kadar alabilirsin hocam. Şu an itibariyle 236.000 lot var. Ama alındıkça koyuyor o.ç

4. Arkadaşlar rahat olun.Haber düşmeden senaryo yazmayın .biraz sabredin göreceksiniz.y.t.d

5.  Alıntı Originally Posted by tarumar Yazıyı Oku
    Arkadaşlar rahat olun.Haber düşmeden senaryo yazmayın .biraz sabredin göreceksiniz.y.t.d
    Bedelliden başka bir haberden bahsediyorsunuz sanırım.

Normalde bu bedelli olayı iyi bit haber .Öyle ya da böyle şirket kasasına para girecek. Ama ona rağmen tek kademe oynamadı

6. bunlar bekledigimiz şeyler ...bedellide katılmayanların bedellisini almayı tahattüt etmesi biyerlerden ciddi kaynak buldugu anlamına geliyo ..ama tabi bu haber sadece yönetim kurulu kararı ...birde işin spk boyutu var belkide ikinci defa defter deyerinin altından kabul etmeyecek sermaye artırımını .. git defter deyerine yakın biyerden yap deyecek..izleyip görücez ..benim daha öncede yazdıgım üzere ikinci ayın sonu itibariyle citti hareketler beklentimde herangi bi deyişiklik yok...arazi vesaire işlerle ilgili prosodürde sona gelinemek üzere yakında bir sürü haber akişı olucagı aşikar...svg..ytd

7. Gelecek haberleri buraya yazsam.zaman alır onun için arkadaşlar biraz sabredin.y.t.d

Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    sanırım hlsseleri en ucuza almaya çalıştırlar. Bunun içimde gereken düzenekleri kurmuşlar.

Bilancolar yanıltıcı, bu şirketin özsermayesi 1 in çok üstünde, bedelli sermaye artırımıda 1 nominal değerden olmalı. Daha öncede böyje olmalıydı.

özsermaye 1 in altında olan hisselerde de önce sermaye azaltımı sonra 1 nomlnalden sermaye artırımı olmalı. Doğru olanı bu. Ama hala spk düzenlemelerinde önemli eksikler var.
    aynen katılıyorum spk.nın nominal değer altında eskiden müsaade edilmiyordu sonradan bunu deüiştirdiler
    istediklerini kabul ettiler bunada daha önce müsaade ettiler.
    .52 kuruştan şimdi ise 41 kuruş hesaplamış bakalım spk.nasıl karar verecek.
    Bu spk.kadar ağır ve adil karar vermeyen kurum yoktur herhalde

Sayfa 81/364 İlkİlk ... 3171798081828391131181 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •