Sayfa 81/582 İlkİlk ... 3171798081828391131181581 ... SonSon
Arama sonucu : 4653 madde; 641 - 648 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by 11.Muratblsk Yazıyı Oku
    Kendi aralarındaki fiktif işlemler olmasa tahtada 100K işlem bile olmaz..!!!
    2017-2018 arasında çok günler tahtada sadece 60-70 bin işlemle akşamı yaptık..;-))
    Yeni toplanmış değil o mallar, çoktantır böyle, arada millete yukarıdan iteleyip alttan geri alıyorlar bir miktarını..!!!
    2020 Aralık'ta tahtada 69 milyon lot işlem hacmi varken net işlem hacmi sadece 6 milyon lot olmuştu..!!
    Aynı lotları 10 kez takla attırdılar sırf milleti korkutup sattırmak için..!!!

Ne bu günkü hacim nede 13 milyon lotun el değiştirdiği günkü hacim doğal değil, hepsi tiyatro hepsi mizansen..;-))

Yatırım tavsiyesi değildir..!!!
    Tiyatroya devam edin bakalım, oyuncular değişsede yönetmen hep keltoşun ta kendisi..;-))

Adam işin po.ku.nu çıkarmadan rahat etmiyor, utanmasa yoldan geçen arabanın tekeri patladı deyip hisseyi düşürecek, satmıyoruz Ahmet efendi sat.mı.yo.tuz..!!!

Boşuna debelenip durma, sıkıştın 4,85-4,95 arasına savaş çıksada millet satsa diye bekliyorsun, ne savaş çıkar ne de bu fiyata mal satan olur, hadi sür eş.şe.ği.ni Amasya'ya anca gidersin..;-))

Yatırım tavsiyesi değildir..!!!!

Tatile cikiyorum dönüş de 4.5 bekliyorum yapmazsanız orspu çocuğusunuz ....

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    nasip....

3. Satıyorum...
    Satıyorum....
    Satıyorum.....
    Saaaaaat....
    Saaaaaaaaatt....
    Saaaaaaaaaaattt...
    Mıyorum ulen
    Moturun bozulsun ahmetcim
    Gargara yap emi

4. Kovir misen ağam? Kovmirem ula! Çok komik sahne idi
     Alıntı Originally Posted by Egetorik Yazıyı Oku
    Satıyorum...
    Satıyorum....
    Satıyorum.....
    Saaaaaat....
    Saaaaaaaaatt....
    Saaaaaaaaaaattt...
    Mıyorum ulen
    Moturun bozulsun ahmetcim
    Gargara yap emi
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by 11.Muratblsk Yazıyı Oku
    Tiyatroya devam edin bakalım, oyuncular değişsede yönetmen hep keltoşun ta kendisi..;-))

Adam işin po.ku.nu çıkarmadan rahat etmiyor, utanmasa yoldan geçen arabanın tekeri patladı deyip hisseyi düşürecek, satmıyoruz Ahmet efendi sat.mı.yo.tuz..!!!

Boşuna debelenip durma, sıkıştın 4,85-4,95 arasına savaş çıksada millet satsa diye bekliyorsun, ne savaş çıkar ne de bu fiyata mal satan olur, hadi sür eş.şe.ği.ni Amasya'ya anca gidersin..;-))

Yatırım tavsiyesi değildir..!!!!
    O değil de abicim bu maliyetler ile otel zincirlerini nasıl yapacak bu keltoş?
    Bu maliyetlerle kazma vurmak bile büyük mesele...
    Bunu fiyatlıyor olabilir mi?
    Bir de TÜİK son çeyrek verilerine göre yapı ruhsatı verilen bina sayısında geçen döneme göre büyük düşüş var...
    Bu da etkili sanırım...

6. dövizde bir atak mevcut, bu işin sonunda dövizin bir seviyeye gelmesiyle buradan çıkacak realize olan para daha garantili görünen gayrimenkule dönecektir. Artı yabancılar için daha da gayrimenkul alımını artıran bir faktör...
    İşin stok kısmı için iyi , ancak yapılacak olan inşaatlar için ise hızlı olmayı gerektirecek zaman dilimlerine de girmekteyiz. Şu fırtınalı süreci iyi yöneten kazanır hem de çok kazanır...

7. haa bu arada soranlar için söyleyeyim, özak elindeki 3 turizm projesini de bitirir, kendi arsalarını da yapar, avcılar firuzköy emlak konut ihalesi (3000 konut) gibi fırsat gördüğü projeleri de rahatlıkla alır yapar. Zaten nakitte kalmayarak cashflow olayını iyi ayarlayarak bu projeleri bir an önce hayata geçirmelidir. Bu sene oldukça süprizlere gebe olarak durmakta...

8.  Alıntı Originally Posted by linux Yazıyı Oku
    haa bu arada soranlar için söyleyeyim, özak elindeki 3 turizm projesini de bitirir, kendi arsalarını da yapar, avcılar firuzköy emlak konut ihalesi (3000 konut) gibi fırsat gördüğü projeleri de rahatlıkla alır yapar. Zaten nakitte kalmayarak cashflow olayını iyi ayarlayarak bu projeleri bir an önce hayata geçirmelidir. Bu sene oldukça süprizlere gebe olarak durmakta...
    Sayın linux sürprizlere gebe olan bu sene mi?
    Zira o sene bu sene olmayabilir??
    Şunun şurasında 12.aya-yıl sonuna da bir şey kalmadı??

Bu gidişle bizim sansar, bize-ky a saracak...
    Kırk yıllık Kâni olur mu yani?

Sayfa 81/582 İlkİlk ... 3171798081828391131181581 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •