Sayfa 81/188 İlkİlk ... 3171798081828391131181 ... SonSon
Arama sonucu : 1503 madde; 641 - 648 arası.

Konu: Egyo - EGS GAYRİMENKUL ANONİM ŞİRKETİ

Alıntı Originally Posted by cottono Yazıyı Oku
    sayın ŞİRİNYERLİ,egyo forumunda gemiyi terketmeyen,eline geçen bütün bilgileri paylaşan,egyo mağdurlarına nefes olmaya çalışan çok az kişiden biri olarak sen kaldın,şahsım adına egyo yatırımcısı sana minneter SAĞOL VAROL
    Sn cottono, yazma cesaretinden dolayi seni kutluyorum. Yeri geldi meczup denildi, yeri geldi bilgi sifir sifir denildi bunlar benim icin onemli degil...
    Hersey kemal abi de bitiyor cani ne zaman isterse her an acabilir yada boyle YALAN RUZGARI dizisi gibi devam eder.
    Birde BENDE Kİ BILGI ve BELGE bana YETERRR...
    beklemis oldugum 3 tane cokkk onemli haberler bekliyorum.
    Takdir edenlere selamlar olsun, etmeyelerinde yolu bahti acik olsun....saygilar.

2. sayın şirinyerli
    uğraş ve çabalarınızı taktir ediyorum bende egyo mağduruyum lakin kapanan tahtanın açıldığı pek nadir elimde mudurnu var üntar var iki kağıtta faaliyet gösteriyor senelerdir ama tahta açılmıyor götürenin yanına kar kalıyor burda KY yi koruyan mekanızma yok diyeceğim bu yanlış anlama bilgilendirmelerin için ayrıca teşekürler

Alıntı Originally Posted by sahilli Yazıyı Oku
    sayın şirinyerli
    uğraş ve çabalarınızı taktir ediyorum bende egyo mağduruyum lakin kapanan tahtanın açıldığı pek nadir elimde mudurnu var üntar var iki kağıtta faaliyet gösteriyor senelerdir ama tahta açılmıyor götürenin yanına kar kalıyor burda KY yi koruyan mekanızma yok diyeceğim bu yanlış anlama bilgilendirmelerin için ayrıca teşekürler
    Sn sahilli ve değerli dostlar iyi akşamlar vermiş olduğunuz örnek şirketlerle EGYO farklı egyo nun tahtası kapanmadı egyo şuan uzun bir dinlenme safhasında tabiki belirtmiş olduğum gibi kontak anahtarı kemal abi de ne derse o elbette onunda haklı olarak beklediği yerler var suskunluğuda o diye tahmin ediyorum tarih verip kimseyi yanlış yönlendirmek istemem (benim beklediğim tarih belli)... saygılar iyi akşamlar.

Hiç boş durmuyorlarr.

https://www.tmsf.org.tr/tr/Rapor/UcAylikRapor?Year=2018
    EGS Grubu-EGS Bank:
    EGS Grubu ile 08.06.2011 tarihinde imzalanan protokol kapsamında borçların tahsil ve tasfiye
    işlemlerine devam edilmektedir.
    Gruptan 30.06.2018 tarihi itibarıyla sağlanan toplam tahsilat tutarı 115,51 milyon USD dir.
    EGS Grup tahsilatının 1,67 milyon USD™lik kısmı Güçbirliği Grubu tahsilatıdır.

6.  Alıntı Originally Posted by şirinyerli Yazıyı Oku
    https://www.tmsf.org.tr/tr/Rapor/UcAylikRapor?Year=2018
    EGS Grubu-EGS Bank:
    EGS Grubu ile 08.06.2011 tarihinde imzalanan protokol kapsamında borçların tahsil ve tasfiye
    işlemlerine devam edilmektedir.
    Gruptan 30.06.2018 tarihi itibarıyla sağlanan toplam tahsilat tutarı 115,51 milyon USD dir.
    EGS Grup tahsilatının 1,67 milyon USDâ„¢lik kısmı Güçbirliği Grubu tahsilatıdır.
    Teşekkürler Sn.Şirinyerli...Eksik olmayın...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

Alıntı Originally Posted by roark Yazıyı Oku
    Teşekkürler Sn.Şirinyerli...Eksik olmayın...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

asil ben tesekkurederim degerli dostum insallah sagligin sihhatin yerindedir. Saygilar.

8.  Alıntı Originally Posted by şirinyerli Yazıyı Oku
    asil ben tesekkurederim degerli dostum insallah sagligin sihhatin yerindedir. Saygilar.
    Çok şükür Sn.Şirinyerli...Şu EGYO sorunu çözülse moral olarak daha iyi olacağız...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

Sayfa 81/188 İlkİlk ... 3171798081828391131181 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •