Sayfa 810/1024 İlkİlk ... 310710760800808809810811812820860910 ... SonSon
Arama sonucu : 8185 madde; 6,473 - 6,480 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    arkadaşlar bu topic mevduat faizi paylaşım topiği

faizler neden çıkıyor düşüyr nereye gider gitmez dolar ne olur olmaz bu topiğin konusu değil kanımca
    öyle olunca durum ortada dünden bu yana 200 yazı var oran yok.

ben artık sadece oran paylaşıyordum artık onuda paylaşamıyacağım.
    yazdığım sorduğum sorunun cevabını bulamıyorum.

kolay gelsin.
    Sevgili kentuf 14.25 14.50 14.60

Bir farkı var mı..

0.50 gevşedi..
    Mühim mi..

Bir banka 16.50 diğeri 14.50 bi başkası gizliden 18 veriyorda biz mi paylaşmıyoruz..

2 tane çok çok önemli mevduatçıyı dolaylı ve doğrudan ilgilendirecek haber var bugün..

Tartışmasın mı insanlar..

2.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku

Bir farkı var mı..

0.50 gevşedi..
    Mühim mi..

Bir banka 16.50 diğeri 14.50 bi başkası gizliden 18 veriyorda biz mi paylaşmıyoruz..

2 tane çok çok önemli mevduatçıyı dolaylı ve doğrudan ilgilendirecek haber var bugün..

gundi hep beraber nişantaşına atik büfeye gidelim orada tartışalım.
    kentuf belki nds ısmarlar.
    Değerli arkadaşlar, takım vb. tutar gibi pozisyon tutup bazı hoş olmayan sözlere mazur kalmak beni kırıyor. Benim kırdığım da olduysa şimdiden özür dilerim. Artık yazmayacağım. Selamlar, saygılar.

3. Akbank ı arayıp faizlerin durumunu öğrenmek amacılya 500.000 tl için faizi sordum 13.5 dedi.

Haziranda 14.5 tu.

4.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku

Bir farkı var mı..

0.50 gevşedi..
    Mühim mi..

birde atmasyon oran paylaşanlar var bu arkadaşlar hiç paylaşmazsa ben şahsen daha çok memnun olurum ! kendi bankamı 1000 kez aramışımdır bu yüzden ! yok efendim bizde öyle oran imkansız cevabını aldım aynı mebla için faiz dolar enflasyon ekonomik kararlar bunları birbirinden ayıramazsın sahaya 9 kişi çıkarsan hakem maçı başlatmaz !!

5.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku

Bir farkı var mı..

0.50 gevşedi..
    Mühim mi..

imza...

Galaxy S8 cihazımdan gönderildi

6. BDDK, alacak karşılığı bankaların portföyünde kalan gayrimenkullerin üç sene sonra sermaye hesabından indirilmesi düzenlemesini kaldırıldı
    Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yer alan yönetmelikle, BDDK bankaların çekirdek sermaye hesaplamasında alacak karşılığı edinilen ve üç yılda elden çıkarılamayan emtia ve gayrimenkulleri indirim kalemleri arasından çıkardı.
    Bankaların sermaye yeterlilik hesaplamaları açısından pozitif olan bu karar sonrası bankacılık endeksi yüzde 2 üzerinde güçlü yükseliş gerçekleştirdi.Analistler, ilk çeyrek bilançolarına göre bankalar arasında bu indirimleri en çok yapan bankaların Halkbank ve Vakıfbank olduğunu ve bu kuralın kalkmasıyla Halkbank ve Vakıfbank'ın sermaye yeterlilik rasyolarında 12 ve 11 baz puan artış olacağını belirtiyorlar.
    Halkbank ilk yarıda yüzde 4.36 oranında artış göstererek 13.88 TL fiyatta, Vakıfbank yüzde 1.82 oranında yükselerek 6.73 TL fiyata ulaştı.
    Değerli arkadaşlar, takım vb. tutar gibi pozisyon tutup bazı hoş olmayan sözlere mazur kalmak beni kırıyor. Benim kırdığım da olduysa şimdiden özür dilerim. Artık yazmayacağım. Selamlar, saygılar.

Alacak karşılığı bankaların portföyünde kalan gayrimenkullerin üç sene sonra sermaye hesabından indirilmesi değişikliğinin uluslararası bankacılık kuralları ve uygulamaları karşısında durumu hakkında bilgisi olan var mı?

halkbank ve vakıfbank 1m için 3 ay 14.50

Sayfa 810/1024 İlkİlk ... 310710760800808809810811812820860910 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •