Sayfa 816/1023 İlkİlk ... 316716766806814815816817818826866916 ... SonSon
Arama sonucu : 8183 madde; 6,521 - 6,528 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Piyasalar cumhurbaşkanının İngiltere ile yaptığı konuşmalardan acayip tırstı İngilizler Türkiye yi paraya boğacaklar artık Dolar değil Pound ilen ticaret yapacağız o halde Dolarda düşüş kaçınılmaz mı oluyor ! Hayatta en tahammül edemediğim insan tipi aptal ve yalaka olupda karşısındaki herkesi kendi gibi zannedip onları yönlendirmeye çalışanlardır. Sadece bu tip insanların ülkede ekonomi yönetenler olduğunu bilmek bile bana Dolarda yükselişinin kaçınılmaz olduğuna kanıttır.

Vay arkadaş karşılaştırmaya bakın ..

FİTCH, "UKRAYNA, TÜRKİYE VE ARJANTİN EN KIRILGAN ÜLKELER, ANCAK BAE, KATAR, PERU VE KAZAKİSTAN'IN DA DIŞ BORÇ MENKUL KIYMETLERİNE BAĞIKLILIKLARI YÜKSEK

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    2001 de dakika dakika gelen krizi salak salak izlemiştim allahtan geçmişten iyi kötü ders alan biri oldumda bu sefer aynı hataya düşmeden acizane tedbirimi aldım.
    İzninizle bir soru sorayım. Tedbiriniz yüzde olarak ne kadarını kapsıyor..

Alıntı Originally Posted by kutsi Yazıyı Oku
    İzninizle bir soru sorayım. Tedbiriniz yüzde olarak ne kadarını kapsıyor..
    % 95. Kalan %5 kısım halen Türkiyede alış verişte Tl kullanıldığı , günlük ihtiyaçların karşılanması için mecburen pul olmaya devam ediyor.

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku

FİTCH, "UKRAYNA, TÜRKİYE VE ARJANTİN EN KIRILGAN ÜLKELER, ANCAK BAE, KATAR, PERU VE KAZAKİSTAN'IN DA DIŞ BORÇ MENKUL KIYMETLERİNE BAĞIKLILIKLARI YÜKSEK
    Evet bence de saçma olmuş.Sanırım ukrayna bu listede olmamalıydı )))))))

6.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku

benim buradan anladığım faizler inmeli

Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Ve tankerin yalıya geçirmesi sonucu kanal istanbul işi de aciliyet kazandı,onu da unutmayalım, arada kaynamasın,sık sık hatırlatalım.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Cemil Ertem'in yukarıdaki yazısıyla, Erdoğan'ın "faiz-enflasyon" yaklaşımına bilimsel temel oluşturma çabalarına benim dediğim kısaca şu: Hadi öyleyse enflasyonu düşüreceğim diye faizleri düşür...

Erdoğan'ın teoreminin doğruluğunu canlı canlı görelim...

Sayfa 816/1023 İlkİlk ... 316716766806814815816817818826866916 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •