Sayfa 817/1017 İlkİlk ... 317717767807815816817818819827867917 ... SonSon
Arama sonucu : 8132 madde; 6,529 - 6,536 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. Risksiz yatirim olmaz , herkes istiyor ki benim aldigim hisse ben aldiktan 1 gun sonra yukari yonlu hareketi baslatsin ve surekli yön yukari olsun , her hizli inişin muhakkak hizli dususu de olur , sabırla okşaya okşaya ihyaa edecek....

Alıntı Originally Posted by dmrcelik Yazıyı Oku
    Bu yatırımlar açısından Kardemir ne noktada peki?
    kardemir 2006da başlamış yatırım yapmaya hurda, elektrikli ocak işine. erdemir neden bu zamana kadar beklemiş bilmiyorum. ama hurda bi yerden sonra mecbur ithal edilecek kapasiteyi artırmak isterse, o da ayrı maliyet. temettüsü iyise aslında ben de birazını oraya mı kaydırsam diye düşündüm şimdi açıkçası ama biraz daha bakmam lazım. bu çelik işi baya teferruatlıymış aslında.

3. ya arkadaş neden gelip burada kardemir anlatırsınız. Bize ne kardemirden. Subliminal mesaj vererek kardemire yönlendirme seziyorum. Mathias haklı galiba, bunların 3 ü de fedor, yada hepsi ekip, bir de wiper var tabii. O da küçük hisseleri anlatıyor, yok kstur mus yok pkartmış. Bize ne kardeşim bunlardan, ereğli hakkında yazacaksan yaz ya da sadece oku....

4.  Alıntı Originally Posted by aktauboy Yazıyı Oku
    ya arkadaş neden gelip burada kardemir anlatırsınız. Bize ne kardemirden. Subliminal mesaj vererek kardemire yönlendirme seziyorum. Mathias haklı galiba, bunların 3 ü de fedor, yada hepsi ekip, bir de wiper var tabii. O da küçük hisseleri anlatıyor, yok kstur mus yok pkartmış. Bize ne kardeşim bunlardan, ereğli hakkında yazacaksan yaz ya da sadece oku....
    Ya her şeyde komplo aramayın be kardeşim. Adama ben sordum kardemir hakkında bilgin var mı diye. Aynı sektördeki hisseyi de mi kıyaslayamayacağız? Diğer hisseler de 2 3 mesajda lafı geçti. Evet hepimiz fedoruz. Sen mathias'a inanmaya devam et.

5. Eregl kardemir kardeştir ayırmaya çalışan kalleshtir

Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by dmrcelik Yazıyı Oku
    Ya her şeyde komplo aramayın be kardeşim. Adama ben sordum kardemir hakkında bilgin var mı diye. Aynı sektördeki hisseyi de mi kıyaslayamayacağız? Diğer hisseler de 2 3 mesajda lafı geçti. Evet hepimiz fedoruz. Sen mathias'a inanmaya devam et.
    Sorduğunuz kişinin sektörü geçtim taşıdığı hisse ile ilgili bilgisi yok , eaf ile mi bof ile mi üretim yapıyor onu bilmiyor

7.  Alıntı Originally Posted by dmrcelik Yazıyı Oku
    Ah be fedorcuğum... Ah...

Yönetim uyuma forumuna sahip çık Yol geçen hanı olmuş, 3'er 5'er nick...

Alıntı Originally Posted by aktauboy Yazıyı Oku
    ya arkadaş neden gelip burada kardemir anlatırsınız. Bize ne kardemirden. Subliminal mesaj vererek kardemire yönlendirme seziyorum. Mathias haklı galiba, bunların 3 ü de fedor, yada hepsi ekip, bir de wiper var tabii. O da küçük hisseleri anlatıyor, yok kstur mus yok pkartmış. Bize ne kardeşim bunlardan, ereğli hakkında yazacaksan yaz ya da sadece oku....
    ben çelik işini anlamak için yazıyorum. ereğli kardemirin yıllar önce yaptığı yatırımı yapıyor. karşılaştırmanın ne zararı var? şurada metalürjist bir arkadaş çıksa şu konuları anlatsa bedavaya ben dinlerim şahsen. artı orda kardemirin hurda maliyeti var demişim ithal hurda da maliyetli bir şey. hatta ekleyeyim doğalgazla elektrik üretiyor kapasitesini artırabilmek için. öyle güneşle, rüzgar olacak iş değil bu çelik işi. onun da maliyeti var. diyeceksen senin kafan karışık bizim de kafamızı karıştırma ona ok

Sayfa 817/1017 İlkİlk ... 317717767807815816817818819827867917 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •