Sayfa 818/946 İlkİlk ... 318718768808816817818819820828868918 ... SonSon
Arama sonucu : 7566 madde; 6,537 - 6,544 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Çoğu kişi takmaz ama peynirlerin alayı sanayi tipi maya ile mayalanırken doğruluk şirden mayası kullanır. Yani hayvan özlü..ben doğruluk harici peynir almam..tabi bunda ibs min de etkisi mevcut..
    nasıl anlarız yada nasıl buluruz bu şirden mayalı malı!!
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

2.  Alıntı Originally Posted by zaxxss Yazıyı Oku
    Batalım diyorsun yani Allah akıl fikir versin
    Batıranlara biat etmekte bir mahsur görmüyorsunuz ama.

Bu memlekette bir nasreddin hoca vardı. Bindiği dalı keserken uyaran adama, "sen benim düşeceğimi bildin ne zaman öleceğimi de bilirsin" der.

Nasreddin Hoca'nın bilgeliğini de inkar ediyorsunuz, Nasreddin Hoca'nın yerinde olsaydınız adamı döverdiniz herhelde, "sen düşeceksin dedin o yüzden düştüm" diyerek.

Burada dolara yatırım yapanlar ülkenin battığını görenlerdir, batıranlar değil. Batıranın ampülüne evet basarken aklında olsun.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

3.  Alıntı Originally Posted by Bursa Yazıyı Oku
    Buradakiler vatan haini derken tanıyor musunuz siz herkesi? Papağan gibi sahibiniz ne derse aynısını söylüyorsunuz.
    " Cahillerle tartışmayın, zira ben hiç yenemedim. " İmam Gazali. Normalde cevap vermem sizin gibi papağanlara ama bu istisna olsun.

Vatan hainlerini tanımaya ihtiyacımız yok belli ederler kendilerini içteki ve dıştaki hainlere karşı mücadelemiz son nefes, son nefer ve son damla kana kadardır...

4.  Alıntı Originally Posted by zaxxss Yazıyı Oku
    Nasıl bir fakirlikse milyonerlerimiz çoğalıyor...Herkesin elinde son model telefon..konut sahipliği %70 lerde...

Nerede fakir?
    Akıl fakiri olmazsan % 15'e yaklaşan işsizliğin ne anlama geldiğini bilirdin.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

5.  Alıntı Originally Posted by zaxxss Yazıyı Oku
    Vatan hainlerini tanımaya ihtiyacımız yok belli ederler kendilerini içteki ve dıştaki hainlere karşı mücadelemiz son nefes, son nefer ve son damla kana kadardır...
    soru..

devletin parasını yolsuzluk yaparak yiyen vatan haini olur mu ?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by zaxxss Yazıyı Oku
    Nasıl bir fakirlikse milyonerlerimiz çoğalıyor...Herkesin elinde son model telefon..konut sahipliği %70 lerde...

Nerede fakir?
    Zenginlik kuyrukları gibi bir şey oldu...

Bir de...

TL bu kadar hızlı düşerse, yakında her evden bir milyoner çıkacak...

Alıntı Originally Posted by zaxxss Yazıyı Oku
    yapma yavvv..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

8.  Alıntı Originally Posted by zaxxss Yazıyı Oku

Nerede fakir?
    Çocuğuna pantolon alamadığı için intihar eden adamın, çocuklarını ısıtmak için yakacak alacak gücü olmadığı için elektrikli sobayla çocuklarını son kez ısıtıp intihar eden annenin laneti üzerinize olsun...

Sayfa 818/946 İlkİlk ... 318718768808816817818819820828868918 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •