Sayfa 82/1002 İlkİlk ... 3272808182838492132182582 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 649 - 656 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

1. Busht : 8,2631

Dayak klübüne ulaşılamıyor.

2.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Bir de Hindistan mutantı çıktı şimdi...

Savaşçı: Hindistan mutantı daha öldürücü
    İstanbul'da beş kişide Hindistan mutasyonu görüldüğünü Sağlık Bakanı Fahrettin Koca doğruladı. Hindistan mutasyonu 17 ülkeye yayılmış vaziyette... Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Doç. Dr. Ümit Savaşçı "Hindistan mutantı daha öldürücü. İki ay sonra eğer aşılanmada da yeteri temini sağlayamazsak tekrar bir vaka patlamasıyla karşı karşıya kalabiliriz" dedi.

https://www.sozcu.com.tr/2021/saglik...urucu-6404620/
    bu kapanmayı biraz da hindistan mutantına borçluyuz gibi
    c.başkanına ileride ölümlerin fazlalığı başımızı ağırtabilir şimdiden önlemini alalım demişler..

Bizim de kapıcı, misinalı zımbırtıyla, sabahtan beri, zır zır zır...ot biçiyor..şimdi polisi arayacam ispiyonlayacam sokakta geziyo alın bunu diye....hayır mesafe uzak balkondan tek atışta kafasına denk getiremem can çekişir diye tırsıyom..

Allahtan kapanmışız...

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    ilk kez halka ırzdan bi kağıt talep ettim. bakalım ırzımıza mı geçecekler
    Başkan galatawind'de ilk tavan çözüldüğünde karlı şekilde çıkıp kaçtım.. sonra da aydeme de girdim ama zaten çok az pay vermişlerdi yazlıkta aydem faturasını öderken müşteriye yapılan muameleyi görünce bir de youtube videosunda ceo sunu görünce işlem görür görmez tüydüm. aman diyeyim o furya bitti artık. Direk malı gömüyorlar
    “First of all, never play macho man with the market. Second, never overtrade.” – Paul Tudor Jones

6. https://www.sozcu.com.tr/2021/gundem...di-mi-6404738/

Alkol satışı yasağıyla ilgili çarpıcı iddia!
    Türkiye Tekel Bayileri Platformu Başkanı Özgür Aybaş, kişisel Twitter hesabında "Alkol satışı yasağı kalkmıştır, herkese hayırlı olsun" paylaşımında bulundu. Konuya ilişkin henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Net doviz rezervimiz -50 mi -60milyar dolar mı neymiş. Madem eksiye giderek kurları sabit tutabiliyoruz... Niye daha önce denemedik bunu? :D

Birkaç sene sonra net rezerv -1 trilyon, dolar kuru 9tl olursa şaşırmam.
    Deneysel henüz, sonuçları bilinmiyor....şöyle;

-Acık daha şortlayın bakalım..ne olacak..
    -Aman efendim. kapatamayız sonra bunu...
    -Şortla..şortla..geçen bir bitcoin şortladım 50x kaldıraçla...bu ne ki...şortingen..
    -Bak...nasıl geri geliyo..

8. Savaşçı: Hindistan mutantı daha öldürücü

İstanbul'da beş kişide Hindistan mutasyonu görüldüğünü Sağlık Bakanı Fahrettin Koca doğruladı. Hindistan mutasyonu 17 ülkeye yayılmış vaziyette... Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Doç. Dr. Ümit Savaşçı

"Hindistan mutantı daha öldürücü. İki ay sonra eğer aşılanmada da yeteri temini sağlayamazsak tekrar bir vaka patlamasıyla karşı karşıya kalabiliriz" dedi.
    Güncellenme: 12:07, 30/04/2021

https://www.sozcu.com.tr/2021/saglik...urucu-6404620/

Sayfa 82/1002 İlkİlk ... 3272808182838492132182582 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •