Sayfa 82/235 İlkİlk ... 3272808182838492132182 ... SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 649 - 656 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    18.99 u yaktik, 18.50 lerdsyiz
    Estağfurullah Hatip Ağam .Sen de benim kralimsin.
    Ben DEMIR YAMAN AĞA min kahyasiyim.Derin YAMAN AĞAM in da bundan sonra MARABA siyim.
    Geçmiş için özür diliyorum. Derin YAMAN AĞAM çok yasa .Hubvc ile hep beraber yeni zirvelere .Inşallah kısa zamanda 30 tl üzerini de görürüz de ben de AĞA olurum Hatip Ağam. Çok para kazanırsam ilk isim tüp bebek tedavisi .Biliyorsun benim hanım Saniye ile çocuğumız yok daha .
    Sen de benim krallarimdansin Gafuuuuuurrr .19.19 olduuuukkk.
    Çocuk da olur bol bol dua et Rabbime Gafuuuuuurrr

2.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    18.99 u yaktik, 18.50 lerdsyiz
    Estağfurullah Hatip Ağam .Sen de benim kralimsin.
    Ben DEMIR YAMAN AĞA min kahyasiyim.Derin YAMAN AĞAM in da bundan sonra MARABA siyim.
    Geçmiş için özür diliyorum. Derin YAMAN AĞAM çok yasa .Hubvc ile hep beraber yeni zirvelere .Inşallah kısa zamanda 30 tl üzerini de görürüz de ben de AĞA olurum Hatip Ağam. Çok para kazanırsam ilk isim tüp bebek tedavisi .Biliyorsun benim hanım Saniye ile çocuğumız yok daha .
     Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Aga daha fazla malla gerı dondum... Bu Hub hastalık... ...
     Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Alan işyatırım tahtayı buraya getiren babayığit... O alıyorsa satmak mantıksız geldi...
    Ulan Faşo Ağam bircok hisseleri satıp 14.60 ortalama ile cuma günü boşuna mı 30 bin lot Çukurova hub köy u aldi HATİP AĞA.Hub bu 19.30 olduk .

3. 8 üye 19 ziyaret ci.Hay maşallah .
    Hubvc hissenet sayfası bu kadar kalabalığı ömründe görmedi.
    İnşallah daha da artacak AGALARİ M

4.  Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    Ulan Faşo Ağam bircok hisseleri satıp 14.60 ortalama ile cuma günü boşuna mı 30 bin lot Çukurova hub köy u aldi HATİP AĞA.Hub bu 19.30 olduk .
    Hatip AĞAM BALAT a bağladık .Satan arkadan bakıyor

5.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Hatip AĞAM BALAT a bağladık .Satan arkadan bakıyor
    Bu nedir Agalarim.Ben de şaştım.20 den sonra kalkınma nin hareketi gibi roketler mi?
    Burası bir zamanlar dutluktu ama şimdi burası BİR ZAMANLAR CUKUROVA HUB KÖYÜ.
    Bu köyde inovasyon var ,bu köyde yapay zeka var ,bu köyde akıllı kıyafetler var.Bu köyde dijital oyunlar var .Bu köyde e-ticaret var.Bu köyde MURAT VARGİ var.

En önemlisi de bu köyde DERİN YAMAN AĞAM VAR
    Bir zamanlar ÇUKUROVA 16 Ocak persembe günü yine ATV de

6.  Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    Bu nedir Agalarim.Ben de şaştım.20 den sonra kalkınma nin hareketi gibi roketler mi?
    Burası bir zamanlar dutluktu ama şimdi burası BİR ZAMANLAR CUKUROVA HUB KÖYÜ.
    Bu köyde inovasyon var ,bu köyde yapay zeka var ,bu köyde akıllı kıyafetler var.Bu köyde dijital oyunlar var .Bu köyde e-ticaret var.Bu köyde MURAT VARGİ var.

En önemlisi de bu köyde DERİN YAMAN AĞAM VAR
    Bir zamanlar ÇUKUROVA 16 Ocak persembe günü yine ATV de
    Kambersiz düğün olmaz Hatip Ağam .Beni unutmussun .Bu köyde Yamanlarin Gafur da var

7. Faşo Ağam Balat ta son durum nedir?Eşleşen ve bekleşen lotlari öğrenebilir miyim Faşo Ağam?

8. Diğer köye atıyorum agam, burayı meşgul etmeyelim...Bu arada yamanların demir aradı seni reklam yuzu yapacakmış rakamı kendisi yazsın dıyor..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Sayfa 82/235 İlkİlk ... 3272808182838492132182 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •