Sayfa 822/1002 İlkİlk ... 322722772812820821822823824832872922 ... SonSon
Arama sonucu : 8013 madde; 6,569 - 6,576 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

1. 1 Nisan da kur 40*45 arası olsa. Kkm iptal edildi varsayımıyla. Girenleri MB 40*45 den toplasa. Bunlar da %45 faize gitse. USD 60-65 fiyatının da görmeyeceğini varsayarak ilerde hem kur hem faiz düşer. Enflasyonu TÜİK ayarlar

2.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Seçim gecesi kkm iptal olur diye bekliyorum Pts serbest kur rejimine geçeriz. 90-100 milyar dolar nereye park ederse etsin tehlikeli arz etmez. Hemen ki kur da 40-45 gibi salınım olursa çoğunlukla almaya cesaret edemezler. Giren para o ara girer.
    Üstadım , kekik yağını fazla kaçırdınız galiba. DDKKM iptali öyle kolay değil. Bir gecede iptal olması mümkün değil.
    2025 yılını kesin bulur da sonrası bile olabilir.

3. Bu arada bir markete uğradım bugün. İthal muz fiyatına baktım göz ucuyla.
    Kilosu 98 TL yazıyordu.
    Hızlı adımlarla uzaklaştım oradan.

4.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    ben konuyuhatırlamıyorum
    beliki medwig açıklar konuyu oda oradaydı
    2 duble rakı içtik yediğimiz bitabak ciğerde gözlerii kaldı adamlar 70 likleri şişe şişe götürdü

ciğerde kalmış akılları
    Ciğer iki tabak başkanım muhtemelen diğerleri en fazla tadına bakmış Reha başkana tadına bakmak bile nasip olmamış. O sadece tabağı görmüş ona şükrediyor. Bende bulundum rakı masasında ben içmediğim için ilk saç kavurmayı tek başıma yedim baktılar onlara bir şey kalmıyor iki tane daha saç kavurma geldi bu sefer ayrı ayrı geldi. Ben yine süpürdüm. Sonra masada ki kuruyemiş ve kavuna daldım. Arkadaşın biri kavun tabağını çekti bunu da bitirme diye. Benim içtiğim bir bira o da zorla iddiayı kaybettim g.tü kurtarayım diye. Bir ara wc ye gittim rakı katmışlar içine. Artık bir duble mi vardı bilmiyorum. Onu içtikten sonra g.t gidiyordu az kalsın. İlk ve son defa içtiğim için baya çarptı beni. Bor daha götürürlerse ne iddiaya girerim ne de bişey içerim. Ortalıkta ne varsa onlarla ilgilenirim.

5.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Üstadım , kekik yağını fazla kaçırdınız galiba. DDKKM iptali öyle kolay değil. Bir gecede iptal olması mümkün değil.
    2025 yılını kesin bulur da sonrası bile olabilir.
    Kur kur korumalı mevduatın farkını nasıl bir gece çıkan kanunla MB ödüyorsa kkm de öyle bitirilir.

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    ben konuyuhatırlamıyorum
    beliki medwig açıklar konuyu oda oradaydı
    2 duble rakı içtik yediğimiz bitabak ciğerde gözlerii kaldı adamlar 70 likleri şişe şişe götürdü

ciğerde kalmış akılları
    Hatırlamazsın tâbiki, bizim 70'likleri içişimize bakarken, sen zaten zom olmuştun bile.

Demek ki o kadar sarhoşmuşsun ki, masadaki Hamdi abi ile Ali beyi bile hatırlamıyorsun.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

7.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Bu arada bir markete uğradım bugün. İthal muz fiyatına baktım göz ucuyla.
    Kilosu 98 TL yazıyordu.
    Hızlı adımlarla uzaklaştım oradan.
    Lüks semt yada bizde ithaller çin malı...pazardan aldığım malları yiyorum. Fena değil yerli muz al o 50 tl.

Adam burnunun dibini görmüyormuş, solunda yanında oturuyordu ikisi de.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 822/1002 İlkİlk ... 322722772812820821822823824832872922 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •