Sayfa 823/925 İlkİlk ... 323723773813821822823824825833873923 ... SonSon
Arama sonucu : 7396 madde; 6,577 - 6,584 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

İki yıl içinde altın çıkarılmaya başlanacak diyor genel müdür ve devlet yetkilileri, demekki kaynak hazır sorun yok demek isyiyorlar... ytd

SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by salfi Yazıyı Oku
    Devlet o parayı sağlar, payına düşen miktara ilave edilir. Sorun olmaz, koza grubunu bu işe bulaştırmazlar, hala hazır İngiltere deki mahkeme devam ederken...

Kozal devlet zaten

Mahkemesi devam ediyor diyorum, devletin atadıģı kayyum yönetiyor şirketleri.
    Ondan dolayı Kozayı buraya bulaştırmazlar, gerekli kaynağı devlet saģlar, gübretaş yoluna devam eder, açıklamalarda öyle, video da maden önünde iş makineleri devamlı hareket halinde çalışıyorlar. Ytd
     Alıntı Originally Posted by luk luk Yazıyı Oku
    Kozal devlet zaten

4. Kozal ın ucuz diyor invest az bakalım ne olacak ytd...

Birbirinize laf etmeyi & tehdit etmeyi bırakın .. Burası sizin Show yapma yeriniz değil . Tartışmanızı özelden devam edin .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. Gübre Fabrikaları'nin ardında devasa bir Tarım Kredi Kooperatifleri var. 1milyar dolar para değil Tarım Kredi Kooperatifleri için. Istediği kadar para temin edebilir ulusal veya uluslararası kuruluşlardan. Bunu bilmeyen varsa şimdi öğrenmiş oldu .

7. Hisseye girmek için fiyatın düşmesini bekleyenler toplaşmış algı yapıyorlar. Boşa zaman harcadıklarını anlamaları çok yakın.
    Takipte kalın potansiyel ortaklarrr......
    Yatırım tavsiyesi değildir, forumda okuduklarınızı muhakkak araştırıp öyle karar verin.

8. PARAYI BU SATIŞTAN CIKARDI ZATEN
    GÜBRE FABRİKALARI T.A.Ş.
    Özel Durum Açıklaması (Genel)
    Gönderim Tarihi:22.01.2020 20:05:15
    Bildirim Tipi:ODA
    Yıl:
    Periyot:
    Özet Bilgi
    Nbulkgas Deniz İşletmeciliği Limited Şirketinin Gübretaş Hisselerinin İhale Yöntemiyle Satışı Hakkında

İlgili Şirketler []
    İlgili Fonlar []

Türkçe

Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Evet (Yes)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    12.12.2019
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)
    Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Şirketimizin 12.12.2019 tarihli KAP duyurusunda, Şirketimizin %100 hissedarı olduğu Nbulkgas Deniz İşletmeciliği Ltd. Şti.'ndeki hisselerinin tamamının satışı amacıyla ihaleye çıkılmasına ve tekliflerin alınmasına, alınan tekliflerin Yönetim Kurulumuz tarafından değerlendirilerek karara bağlanması için gerekli tüm iş ve işlemlerin yerine getirilmesi hususunda İdare'ye yetki verilmesine oy birliği ile karar verildiği kamuoyuna duyurulmuştu.

Bu çerçevede 08.01.2020 tarihinde düzenlenen ihalede 75.120.000 USD tutarında teklif sunan Pasco Investment Holding Co. adlı şirketin teklifi İhale Komisyonu tarafından kabul edilerek, ilgili teklifin Şirketimiz Yönetim Kurulu'na sunulmasına karar verilmiştir.

22.01.2020 tarihli toplantısında Yönetim Kurulumuz, ihaleye sunulan ve geçerli olan teklifin uygunluk ve yeterlilik şartlarını taşıması sebebiyle; ihalenin Pasco Investment Holding Co. adlı şirkete İdari Şartname, İhale Şartnamesi ve firmanın teklifinde sunduğu şartlar dahilinde bırakılmasına; işbu kararın yerine getirilmesi için gerekli tüm iş ve işlemlerin yerine getirilmesi, sözleşme imzalanması vb. her türlü işlemin yapılması maksadıyla idareye yetki verilmesine karar vermiştir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Sayfa 823/925 İlkİlk ... 323723773813821822823824825833873923 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •