Sayfa 824/1004 İlkİlk ... 324724774814822823824825826834874924 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 6,585 - 6,592 arası.

Konu: Viop LV

1. Sabah
    EREGL, SISE, PETKM, DOHOL arasında kararsız kaldım EREGL ye girdim meğer Bofa satıyormuş, komisyonu kurtardım mı belli değil.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Sabah
    EREGL, SISE, PETKM, DOHOL arasında kararsız kaldım EREGL ye girdim meğer Bofa satıyormuş, komisyonu kurtardım mı belli değil.
    ariston abi sen düşünür bir adamsın...derdime çareyi sen bul...muhtardan pek de umudum kalmadı...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    olm molum laflarını kullanma bana...burada seninle bozuşmayalım...onlara niyet sana kısmet olmasın...ben söyleyeceklerimi söyledim...gelip adam gibi yanlış yaptıklarını söylesinler...
    bana kısmet olsun buyur...

sokarım sanada geldiğin topicide salak salak egonu git başka yerde yap.

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    ariston abi sen düşünür bir adamsın...derdime çareyi sen bul...muhtardan pek de umudum kalmadı...
    Evet o hem düşünür hem de adam..
    Sende olmayan şeyler yani.
    Ağzı bozuk herif...

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Ben sana söyleyeyim benim şahitim, o özür diledi. Sırf sayfa meşgul olmasın diye.

Sen Allah'a havale et.

emregunes değerli bir üyemizdir. Kırgnlık olmasın.

6.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    bana kısmet olsun buyur...

sokarım sanada geldiğin topicide salak salak egonu git başka yerde yap.

ben sana sokayım yahu..hem de diğer eşşeklerine de....

not: arkadaşlar bu eğlence bir kaç gün süreceğe benziyor...koltuklarınıza güzelce oturun...eğleneceksiniz...hacivat karagözden daha eğlenceli olacak...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Ben sana söyleyeyim benim şahitim, o özür diledi. Sırf sayfa meşgul olmasın diye.

Sen Allah'a havale et.

emregunes değerli bir üyemizdir. Kırgnlık olmasın.
    değerli üyeniz böyleyse ben sokayım o değere...adam gibi gelsin kocaer forumuna özrünü dileyip gitsin..

8. Herif hisse bulmakta zorlanıyor ya da akşama kadar oyalayacak bence.

Sayfa 824/1004 İlkİlk ... 324724774814822823824825826834874924 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •