Sayfa 829/1001 İlkİlk ... 329729779819827828829830831839879929 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 6,625 - 6,632 arası.

Konu: Fon Cafe & Muhabbet

Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    Shangil bana bir mesaj atmışsın ama sana mesaj atamıyorum ilgili bahsettigin mesajida bulamadım
    Arslanim nasilsin

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Edremit / Körfez
    Gönderi
    3,210
    N11 kuponu olan var mı acaba ?

dışarısı çok soğuk bir çay içelim kim getiriyor bakıyım)

4.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Emmim su mertte akil yok
    Ben antalyada olacam
    Altinda mokko olacak
    Bekar olacam
    Nickimi matkap yaptirirdim
    Web hoşgeldin. Seni olman gereken yerde bekliyoruz.

5.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Üstadım Pazartesi günü söylediğiniz kurdan daha yüksek hesaplanacak fon fiyatı Bugün alım veya satım yapmadıysanız fiyat sadece size elinizde olanın bir günlük değerini gösteriyor Siz değer kazanacak diye alıyorsunuz fonu değer kazanmayacağını düşündüğünüzde veya daha fazla değer kazanacağını düşündüğünüz herhangi birşey bulduğunuzda satıyorsunuz Bugün dolar 6.04 oldu endeks -1 düştü keşke dolar alıp hisse satsaydım hesabı yapmaya gerek yok
    Mustafa durumu anlamak adına soruyorum. Pazartesi sabahı açıklanacak olan fon fiyatı cuma günkü Merkez Bankası Döviz Kuruna göre hesaplanmıyor mu? Saat 15.00 de açıklandığını söylemiştin. Bir de MB nın döviz kuruna alış fiyatı mı?, satış fiyatı mı? baz alınıyor.

Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Arslanim nasilsin
    İyiyim ustad sen

7.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Mustafa durumu anlamak adına soruyorum. Pazartesi sabahı açıklanacak olan fon fiyatı cuma günkü Merkez Bankası Döviz Kuruna göre hesaplanmıyor mu? Saat 15.00 de açıklandığını söylemiştin. Bir de MB nın döviz kuruna alış fiyatı mı?, satış fiyatı mı? baz alınıyor.
    Evet üstadım Pazartesi açıklanan fiyat Cuma günün MB'nin gösterge niteliğindeki alış kuruna göre hesaplanan fiyat oluyor üstadım.

8.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Evet üstadım Pazartesi açıklanan fiyat Cuma günün MB'nin gösterge niteliğindeki alış kuruna göre hesaplanan fiyat oluyor üstadım.
    Konusu para (döviz) olan swap işlemlerinde, alışı yapılan döviz cinsi değerleme günü ilan edilen TCMB alış kuru ile, swap sözleşmesi kapsamında vade sonunda satılacak döviz ise, değerleme günündeki TCMB döviz kuru (işlemin yönüne göre alış veya satış) esas alınarak, Bloomberg FRD sayfasından alınacak ilgili vadeye tekabül eden satış (ask) fiyatının değerleme günündeki TCMB tarafından ilan edilen kura (işlemin yönüne göre alış veya satış kuru) "swappoint" eklenmesi ile hesaplanan değerleme kuru,
    Konusu faiz olan swap işlemlerinde, Bloomberg, Reuters gibi bağımsız ve güvenilir veri sağlayıcılardan elde edilen ilgili para birimlerinin LIBOR ve zımni faiz oranları baz alınarak yürütülen değerleme fiyatı ile hesaplanır.

Bu IPV'nin hesap yöntemi.

Sayfa 829/1001 İlkİlk ... 329729779819827828829830831839879929 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •