Sayfa 829/881 İlkİlk ... 329729779819827828829830831839879 ... SonSon
Arama sonucu : 7045 madde; 6,625 - 6,632 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

1.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    günlükler, haftalıkların gazabına uğradı.. ama yarın bir dana kuyruk formasyonu olabilir.. şart 9.20 üzeri kapanış ve 9.44 seviyesinin geçilmesi.. cumaya kadar meydan senin..
    920 üstü kapanışı yaptık ustad

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. 30 milyon hisseyi peşin sattı, alanlarda borsada taksitli mi satıyor.

Ben o satis işlemini öğrenince azalttim portföydeki oranı, bu hisse için en büyük risk halka açıklık oranının artmasıdır.

Patron paraya sıkıştıkça satıyor herhalde. Patron 8,5 tl iyidir deyip veriyor ise piyasa daha fazlasını neden verecek ki.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Alıntı Originally Posted by coletta Yazıyı Oku
    920 üstü kapanışı yaptık ustad
    üstadım, turkuaz, mürdümden ayrılır ve tekrar bileşir ve yeni kararlar alınır.
    yeşil beyaz ile birleşince, birlikte yukarı gitme hazırlığı yapar..

davul vuruyor, buna kal oyna diyoruz... yerim dar diyor..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

4. Kır zincirlerini artık beyaz.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    günlükler, haftalıkların gazabına uğradı.. ama yarın bir dana kuyruk formasyonu olabilir.. şart 9.20 üzeri kapanış ve 9.44 seviyesinin geçilmesi.. cumaya kadar meydan senin..

Yine 9.44'e takıldı, daha doğrusu geçmesine engel oluyor, beyhude çabalar, bilançoya kadar tutsun bakalım.

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Yine 9.44'e takıldı, daha doğrusu geçmesine engel oluyor, beyhude çabalar, bilançoya kadar tutsun bakalım.
    inan benim bir suçum yok... 9.44 oraya ben koymadım..yinede 9.47 söz dinlemiş..
    yinede göze hoş gelecek bir grafık gönderebilirim..
    üstelik otobana daha yakın..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

7.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    inan benim bir suçum yok... 9.44 oraya ben koymadım..yinede 9.47 söz dinlemiş..
    yinede göze hoş gelecek bir grafık gönderebilirim..
    üstelik otobana daha yakın..

Bekliyoruz hocam, ilk direnci zor da olsa geçti gibi, bu endekste beyaza tekli rakamları yakıştıramıyorum, en fazla bilançoya kadar süründürür.

bawer hocam, mesaj kutun dolmuş..

Sayfa 829/881 İlkİlk ... 329729779819827828829830831839879 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •