Sayfa 83/709 İlkİlk ... 3373818283848593133183583 ... SonSon
Arama sonucu : 5667 madde; 657 - 664 arası.

Konu: MAKTK - Makina Takım

1. Ünlü hisseyi sahiplenmiş görünüyor

Sent from my Le X620 using Android mobile app

2.  Alıntı Originally Posted by capricornson Yazıyı Oku
    Ünlü hisseyi sahiplenmiş görünüyor

ünlüdeki mallar zaten rüçhanlardan satılamayıp kalanlar.

3.  Alıntı Originally Posted by capricornson Yazıyı Oku
    Ünlü hisseyi sahiplenmiş görünüyor

Ünlü menkul zaten hisseninde gözde yatırımında ülkerinde sahibi sayılır kardeşim

Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...
    Zihin fukara olunca,akıl ukala olur..Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...

4.  Alıntı Originally Posted by sancaktar Yazıyı Oku
    Ünlü menkul zaten hisseninde gözde yatırımında ülkerinde sahibi sayılır kardeşim

Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...
    O zaman topluyor geri kalan yuzde sekizide geriye ne kaldiki

5. Topluyor diyemeyiz çünki kendi takaslarında artma yok hoş zaten toplasada herkesin bakınca göreceği şekilde kendisinde toplamaz başka aracı kurumları kullanır,fakat şu bir gerçek ki patron neyi nasıl nezaman ne şekilde isterse ünlü menkul onu yapar

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Zihin fukara olunca,akıl ukala olur..Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...

6. Tesekkurler abim sagolasin is yatirimdaki yine kusmus lotlari cikaranda o dusurende anlasildi o ben biraz detaylica bakinca ufakda olsa deutce almis umarim devami gelir is yatirimdaki hala satarsa isimiz kotu duruyo dostlar yalniz hepsi refaranduma kilitlenmisler is yatirimda refarandum oncesi satis yapiyo parayi sokakta mi buldum diyo ama satacagini sattin artik bi akilli senmisin refarandum oncesi senin elindeki mali kim alir ki satsanda kendine satarsin o yuzden bizide kendinide uzme

7.  Alıntı Originally Posted by scrf_4848 Yazıyı Oku
    Tesekkurler abim sagolasin is yatirimdaki yine kusmus lotlari cikaranda o dusurende anlasildi o ben biraz detaylica bakinca ufakda olsa deutce almis umarim devami gelir is yatirimdaki hala satarsa isimiz kotu duruyo dostlar yalniz hepsi refaranduma kilitlenmisler is yatirimda refarandum oncesi satis yapiyo parayi sokakta mi buldum diyo ama satacagini sattin artik bi akilli senmisin refarandum oncesi senin elindeki mali kim alir ki satsanda kendine satarsin o yuzden bizide kendinide uzme
    Bugünden sonra kaldı 1 işlem günü. Önümüzdeki pazartesi referandumdan çıkacak evet sonucu ile bakalım ne olacak? Baskıya devam edecek mi? Yoksa normale dönecek mi?

Yatırım tavsiyesi değildir!

8. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 83/709 İlkİlk ... 3373818283848593133183583 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •