Sayfa 83/269 İlkİlk ... 3373818283848593133183 ... SonSon
Arama sonucu : 2145 madde; 657 - 664 arası.

Konu: TRKCM - Trakya Cam

1. TRKCM - Trakya Cam

Şu sıkıntılı zamanların geçmesini beklicez,
    Olumlu ayrışması için sebepler çok ama dış etkenleri fazla fazla olumsuz kullanıp vuruyorlar bakalım,hem beklemti hem sıradışı ucuzluğu bize o ışığı gösterecekmi,umudum o yönde,sabır başka çare yok.

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by toibek Yazıyı Oku
    Şu sıkıntılı zamanların geçmesini beklicez,
    Olumlu ayrışması için sebepler çok ama dış etkenleri fazla fazla olumsuz kullanıp vuruyorlar bakalım,hem beklemti hem sıradışı ucuzluğu bize o ışığı gösterecekmi,umudum o yönde.

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    Sayın toibek, sizden farklı düşünmüyorum ilk andan itibaren ve o sebeple trkcm hissesi alıp ortak oldum. Yazılanları lütfen üzerinize alıp savunma psikolojisi geliştirmeyin. Herkes gergin, zarar büyük, bekliyoruz. Umutsuz değilim.

3.  Alıntı Originally Posted by Qie Yazıyı Oku
    Sayın toibek, sizden farklı düşünmüyorum ilk andan itibaren ve o sebeple trkcm hissesi alıp ortak oldum. Yazılanları lütfen üzerinize alıp savunma psikolojisi geliştirmeyin. Herkes gergin, zarar büyük, bekliyoruz. Umutsuz değilim.
    Bu saatden sonra alanlar temkinli olması lazim aramızda 31 ocakdan sonra alanlar varsa ayrılma hakkından faydalanmayabilir mkk da kimin ne zaman aldığı kayıtlı burdan aldım ayrılma hakkından faydalanırım diye düsünmeyin yeni tebliğ farklı

ASUS_X00IS cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Qie Yazıyı Oku
    Sn qie sizle ilgili yazdıklarınızla ilgili asla kötü niyet ,ima dahi aramam,ben sizi yanlış anlamam emin olun,

Aynı düşünüp benzer yazdığımı zaten biliyorum,

Yazdığımı tepki olarak görmeyin gözden kaçırmışsınızdırır hatırlatama babında belki vurgulu kelimlerle yazarım sadece,o va4ken oda var sn qie ona nşye bakmıyorsun derim enfazla,

Burda bana eleştiri dahi yapsanız,kızsanız dahi,sn qie bana neden eleştiri yaptı neden kızdı derim,durur düşünürüm,sn karabaht da öyle böyle 2 3 arkadaş anca var benim için.

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by akmahir Yazıyı Oku
    Bu saatden sonra alanlar temkinli olması lazim aramızda 31 ocakdan sonra alanlar varsa ayrılma hakkından faydalanmayabilir mkk da kimin ne zaman aldığı kayıtlı burdan aldım ayrılma hakkından faydalanırım diye düsünmeyin yeni tebliğ farklı

Böyle bir şey söz konusu olmaması lazım.
    Mantıken bu ayrılma hakkı tüm pay sahiplerine verilen bir hak. Satan zaten o hakla beraber satıyor alan da o hakla beraber alıyor.
    Temettü için yada genel kurula katılma için yada çağrıya katılmak için yada bedelsiz pay alımı için vs ben daha bu güne kadar böyle bir şey ne gördüm ne duydum, bu birinci husus yani mantığa aykırı.
    İkinci husus bunlar ilk açıklamayı 31 Ocak da yaptı kanun ne zaman değişti 25 Şubat'ta...Şubat başında alan adamın günahı ne?

Velhasılı ayrılma hakkı adil bedeli elinde pay olan herkes kullanabileceği kaanatindeyim.
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

Her ne kadar suanki bilgilerle 31 ocak itibariyke hisse sahibi olanlar ayrilma hakkina sahip olsada bende spk nin tebligi ile yeni kanunu esas alacak tarih belirleyecegini dusunuyorum. Ins oyle olur. Ayrilma hakki ne kadar ust tutar olursa adil bedel yani degisim oranini ona gore yuksek belirler.
     Alıntı Originally Posted by zor Yazıyı Oku
    Mantıken bu ayrılma hakkı tüm pay sahiplerine verilen bir hak. Satan zaten o hakla beraber satıyor alan da o hakla beraber alıyor.
    Temettü için yada genel kurula katılma için yada çağrıya katılmak için yada bedelsiz pay alımı için vs ben daha bu güne kadar böyle bir şey ne gördüm ne duydum, bu birinci husus yani mantığa aykırı.
    İkinci husus bunlar ilk açıklamayı 31 Ocak da yaptı kanun ne zaman değişti 25 Şubat'ta...Şubat başında alan adamın günahı ne?

Velhasılı ayrılma hakkı adil bedeli elinde pay olan herkes kullanabileceği kaanatindeyim.
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by toibek Yazıyı Oku
    Sn qie sizle ilgili yazdıklarınızla ilgili asla kötü niyet ,ima dahi aramam,ben sizi yanlış anlamam emin olun,

Aynı düşünüp benzer yazdığımı zaten biliyorum,

Yazdığımı tepki olarak görmeyin gözden kaçırmışsınızdırır hatırlatama babında belki vurgulu kelimlerle yazarım sadece,o va4ken oda var sn qie ona nşye bakmıyorsun derim enfazla,

Burda bana eleştiri dahi yapsanız,kızsanız dahi,sn qie bana neden eleştiri yaptı neden kızdı derim,durur düşünürüm,sn karabaht da öyle böyle 2 3 arkadaş anca var benim için.

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Nezaketiniz için teşekkürler, ayrıca 22 şubattan beri yarım, 10 marttan beri de Milano'da tam ev hapsinde olan benim psikolojimi de bir düşünün. Double trouble.
    Türkiyede hiçkimse bu virüs meselesini asla hafife almasın lütfen.

8.  Alıntı Originally Posted by zor Yazıyı Oku

Şu anda kanun böyle spk ne karar verir bilmiyorum ama ben şimdiye kadar spk nın küçük yatırımcının lehine karar verdiğini görmedim

Sayfa 83/269 İlkİlk ... 3373818283848593133183 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •