Sayfa 837/1007 İlkİlk ... 337737787827835836837838839847887937 ... SonSon
Arama sonucu : 8053 madde; 6,689 - 6,696 arası.

Konu: Viop XL

1. Son 3 gün
    1. Gün Düşüş
    2. Gün Yükseliş
    3. Gün Düşüş

Bugün de testere piyasası mı

2.  Alıntı Originally Posted by tarkank Yazıyı Oku
    zafer yeniden refah sarıgül vsr hepsi laylon partiler...aslı varken çakmaya neden oy vercen git dürüstçe (vijdanın rahatsa tabi) malum şahsa ver oyu..adamın satın aldığı ve kurdurduğu partilere neden tevessül edıonuz ki?? yazık twitterda milli duyguları yuzunden zafer partisine aşık olan çok..aynı benim aşı karşıtlığı sebebi ile erbkanın oğlunu bi dönem beğendiğim gibi....
    Biraz zeka sahibi bir insan kimin iyi kimin kötü olduğunu çok rahat anlayabilir dostum... Zafer dediğimiz parti kökünde aşırı sağcı takılan bir parti.... ayrıca chp ve diğer partilerde göçmenleri göndereceğiz diyorlar.... ama bu minik çakma partiler dikkat çekmek için saçma saçma davranışlarda bulunuyorlar.... 6 lı masadaki kişiler gerçekten kaliteli insanlar.... hepsi farklı düşüncedeler... ama ülkenin geleceği için biraraya gelebiliyorlar.... önemli olan bu zaten

3.  Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku

Rıfat i mitingde Tayyip e karşı konuşurken düşündüm de...
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Forumda bugüne kadar bir kere bile CHP ye oy vermediğiyle övünenler
    CHP ye başkan adayı seçiyorlar yersen .

4. Saat 11 itibari ile saatlikler al verdi...tam tamina 2710 da al vermiş.... bakalım nereye kadar gidecek
    bu arada pazartesi söylemiştim... tepki versede bir tur aşağı yapar, vade değişimi bitene kadar yatay takılırız demiştim... yatay devam ediyoruz.... ama elim her zaman tetilkte... saatlikler sat verince satacağım yine... çünkü günlüklerin haricinde haftalıklar da sat vermek üzere....

5.  Alıntı Originally Posted by kamil79 Yazıyı Oku
    Saat 11 itibari ile saatlikler al verdi...tam tamina 2710 da al vermiş.... bakalım nereye kadar gidecek
    bu arada pazartesi söylemiştim... tepki versede bir tur aşağı yapar, vade değişimi bitene kadar yatay takılırız demiştim... yatay devam ediyoruz.... ama elim her zaman tetilkte... saatlikler sat verince satacağım yine... çünkü günlüklerin haricinde haftalıklar da sat vermek üzere....
    haftaliklar sat versin birkac hafta ucusluk pazari olsun..ucus kıyat isteyene firsat bize de kaçışş firsatı olsun..amin

Pala sürekli al, sat yapıyor
    10.000 buldu, sabah sabah..

Bizde tek yönde bekliyoruz..

SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

bence çok sert sopa geliyor
    al verle milleti ürkütmemeye çalışıyor
    sopayı çıkardımı önünde kalmayın
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 837/1007 İlkİlk ... 337737787827835836837838839847887937 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •