Sayfa 84/466 İlkİlk ... 3474828384858694134184 ... SonSon
Arama sonucu : 3727 madde; 665 - 672 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1. son 15 dakikada yapılan işlem 2000 lot. 2.72 den 1.63 e gelen bir kağıtta işlem hacmi bu olurmu. kesinlikle ekip işi ve şirketin sahibi olmadan olmaz bu işler....y.t.d.

Texasın dediği gibi tepeden seyrediyor havası var. Maşalarda çalışıyor mu acaba? Birlikte hareket edecek hisse toplama çabası mı.
    Aslında bu günlerde yogunlaşmamız gereken konu takasları süzebilmek. Yoksa fiyat yeni gelene ve yeni gidene birşey ifade ediyor.
    Şahsen bana 1.x mi 2.x mi farkı yok.%2 durumunu çözme çalışması var ise sona yaklaşmış olmalı. Ne zamandır hep oyun.Bu arada bedelsizler ve bilançolar geldikçe çevir çevir nereye kadar. Benzer filmleri gördük ama mutlu son hep bir çizici ile oldu. Bu kadar toplu veya sahipli kağıtta o da zor gelmez. Oyalayacak buralarda düşüncesi ile demirbaşların dışında bu fiyattan ek tire alıp kaptırana kadar mokoko. Canımda sıkılmaz. Kalırsa da bu fiyattan elimde kalsın.
    Herkesin hesabı kendine kimseye akıl verecek al sat tut vur kır diyecek durumum yok. Sabır ortaklar bile dedirtmiyorlar.

3.  Alıntı Originally Posted by kagan_44 Yazıyı Oku
    Kortan çıkma olursa ne olur arkadaşlar
    Neden çıksınlar ki? Adamlar burada fabrikadan daha fazla para kazanıyorlar sonuçta...

Alıntı Originally Posted by çulsuz Yazıyı Oku
    son 15 dakikada yapılan işlem 2000 lot. 2.72 den 1.63 e gelen bir kağıtta işlem hacmi bu olurmu. kesinlikle ekip işi ve şirketin sahibi olmadan olmaz bu işler....y.t.d.
    Katolikler her aşağı basmada mallanıyorsa top çevirirken malda sızıyor dışarı. Eee neye yaracak bu baskı bir basma daha denese
    çok fark etmeyeceğini görmeliler. Sadece alıcıyı kesmiş görünüyorlar bu seviyeden.

Alıntı Originally Posted by mures Yazıyı Oku
    Neden çıksınlar ki? Adamlar burada fabrikadan daha fazla para kazanıyorlar sonuçta...
    Haklısın ortak ancak eşşeğin şeyine su kaçmaya başladı. Daha ne kadar yıl devam edecek. Dur diyen geciktikçe gelecek geç durdurma çok açıkla yakalanacaklar. Bunu da hesapladılar düşünüyorum.

Bence çıkacaklar borsadan fakat dolaşımını azalta azalta azalta ne zamana kadar bilmem ama eninde sonunda çıkacak diye düşünüyorum baskılarında ondan olduğunu düşünüyorum....
    Burada kyenin ne kadar hissesi var ne kadar daha çok mallandıysa okadar baskı daha da artacak diye düşünüyorum....

Patron bir şey yapmadan bu hisse gitmez
    Her şeyi onun elindedir onlar bunu istiyorlarki hisse fiyatı böyle...

Kimseye al sat tut tavsiyesi asla değildir...!!!

7. Düşüşün dibinde ve alım fırsatı vermesine rağmen talep gelmiyor..şirkete olan güven yitirildi..

8.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Düşüşün dibinde ve alım fırsatı vermesine rağmen talep gelmiyor..şirkete olan güven yitirildi..
    Şahsen benim için buranın dibi diye birşey yok 1 kuruşa kadar yolu var öyle diyeyim.
    Şirkete zaten kimsenin güveni yok.
    Ytd.

Sayfa 84/466 İlkİlk ... 3474828384858694134184 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •