Sayfa 84/344 İlkİlk ... 3474828384858694134184 ... SonSon
Arama sonucu : 2746 madde; 665 - 672 arası.

Konu: SAMAT - Saray Matbaacılık

1.  Alıntı Originally Posted by atakann Yazıyı Oku
    çoğu yere şikayet edildi sonuç sıfır
    tüsiad müsiad tümsiad aksiad vb iş adamları guruplarının twitter ve facebook sayfalarına bunların ne mal olduğu çok kişi tarafından yazılırsa ancak belki itibarlarını zedeleriz başka aklıma birşey gelmiyor
    Sosyal medya hesaplarını bilen var mı

VSP355g cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bilançosu yinemi kötü gelecek ki

3. bence yine zarar açıklama ihtimalleri çok yüksek kozanın mallarını aldılar bahaneleride hazır
    ne yapacaklarını kestirmek zor karda açıklayabilir belli olmaz bunların işi
    sürü psikolojisine sokmaya çalışıyorlar milleti

4.  Alıntı Originally Posted by atakann Yazıyı Oku
    bence yine zarar açıklama ihtimalleri çok yüksek kozanın mallarını aldılar bahaneleride hazır
    ne yapacaklarını kestirmek zor karda açıklayabilir belli olmaz bunların işi
    sürü psikolojisine sokmaya çalışıyorlar milleti
    zararda açıklasa karda açıklasa mecburi burdayım benim zarar kol gibi

5. Bilanço büyük ihtimal cort ama... bunun bilançoyla teknikle yürümesi mümkün değil.... prizma da Raşit ve Metin kuru 0,90₺ ----2,45₺ Fiyat aralığında alım yaptılar... hisse3,80₺ gittimi gitti... yani patron almadığı sürece bence çıkması hayal.... ytd( bende bu mikrop şirkete MAALESEF ortağım ve çook kötü zarardayım)

6.  Alıntı Originally Posted by Seyitmehmet006 Yazıyı Oku
    Bilanço büyük ihtimal cort ama... bunun bilançoyla teknikle yürümesi mümkün değil.... prizma da Raşit ve Metin kuru 0,90₺ ----2,45₺ Fiyat aralığında alım yaptılar... hisse3,80₺ gittimi gitti... yani patron almadığı sürece bence çıkması hayal.... ytd( bende bu mikrop şirkete MAALESEF ortağım ve çook kötü zarardayım)
    aynen katılıyorum

7. Mynette bazı dangalaklar galip ismini dillendiriyor sakın kanmayın yok öyle bi şey.... akşam takaslara bakın anlarsınız... takaslar da işyatırım ve gedik yatırımın iiiiice bi alıma geçmesi lazım diye düşünüyorum....

Sayfa 84/344 İlkİlk ... 3474828384858694134184 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •