Sayfa 847/941 İlkİlk ... 347747797837845846847848849857897 ... SonSon
Arama sonucu : 7527 madde; 6,769 - 6,776 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. Güzel bir bilançoya…

2. KAP: EREGL [ ] EREĞLİ DEMİR VE ÇELİK FABRİKALARI T.A.Ş. Kar veya Zarar Tablosu

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1284223
    Dosyalar:

https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...8f5c3bca3e3afc
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

3. 5.6 milyar TL 1Ç net karı
    Elimdeki nakidi PP fonunda tutuyorum ve sadece ayağıma fırsat geldiğinde kısa vadeli gir-çık yapıyorum. Tüm TL portföyüm 30.4.2025 vadeli Forward dolar alım (43 TL) sözleşmesi ile hedge'lenmiştir.

4. Eregl gibi şirketim olsun, katrilyar borcum olsun. Bulmuşunuz böyle altın yımırtlayan tavuğu hala bıdıbıdıbıdı eeaheyeterebaa ytd

5. FK 16.7
    PDDD 0.77
    Rasyolar güzelleşti
    Elimdeki nakidi PP fonunda tutuyorum ve sadece ayağıma fırsat geldiğinde kısa vadeli gir-çık yapıyorum. Tüm TL portföyüm 30.4.2025 vadeli Forward dolar alım (43 TL) sözleşmesi ile hedge'lenmiştir.

6. 2 yıl önce 2022 1Ç net karı da 5.6 milyar TL idi. Şirket gayet istikrarlı gidiyor.

7.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Sayfa içinde olmayınca hep söylendiği gibi hızlı akıyor, son bir kaç sayfayı kaçırdım yine!

Bugün itibari ile Ereğli’yi terk etme zararım %19 küsür, neredeyse 1 ayda ve hisselerin bir kısmında stop olmuş haldeyim.

Yanii bir çok şirket enf muh den zarar yazıyor, durumlar fena bu şartlarda Ereğli’den ayrılmamak lazımmış diyorum geçmiş 1 aya bakınca… Ağır bedelin ağır bedeli varmış.

Ereğli’de daha çok param vardı, huzurum vardı, belirli bir stratejim vardı, şimdi para da yok, huzur da, strateji de 😂😂

Demem o ki elinizdekilerin kıymetini bilin 😍

Elinde olmayan için söylemesi kolay oluyor bazı şeyleri…

Ama durmak yok, SIFIRLAYANA kadar devam!

Herkese bol şanslar!
    Fedoramca sen bi psikologa görünsen iyi olur, durumun heç iyi değil, sattın arkasından bakıyorsun hisse yükseldikçe el sallama moduna girdin, kendini telef edersin bu şekilde
    en iyisi yeniden biriktirmeye başlaman olur kanımca, sen geri alınca düşerse eğer, ben gelir seni motive ederim. Sıkma canını okşa lotlarını deye
    Şimdi hiç bişii diyemiyoruz, hem üzülüyoruz

7.202,88 Since 26 Aralık 2023 ölene kadar mokoko

8. Vuuuuuuuu

Sayfa 847/941 İlkİlk ... 347747797837845846847848849857897 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •