Sayfa 847/1001 İlkİlk ... 347747797837845846847848849857897947 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 6,769 - 6,776 arası.

Konu: Viop XXXIX

1.  Alıntı Originally Posted by e.yegen Yazıyı Oku
    Herkes malda tedirgin bekleyiş ortam belirsiz p.tesi bir bakmışsınız -5 açar
    beş dakikalık peryottaki resme bakılırsa sen haklı çıkacaksın düşüş %51 AŞAĞIYA görünüyor ...

yukarıda söylediklerim rusya askeri olarak ilk etapta başarılı olsa bile ekonomik olarak giderek zayıflayacak tezine bağlıydı..

ama diğer bir ihtimal ise askeri hedeflerini gerçekleştirememesi olur rusyanın..

rus ordusunun yavaşlatılması ve kiev de (yabancı kaynaklara göre ukrayna özel kuvvetleri oraya yığılmış durumda--bizim özel kuvvetler benzeri) ciddi kayıplara uğratılması putin'in geleceğini de tehlikeye atar. avrupa ve abd şimdi açıktan askeri yardıma da başladılar.. hem ekonomik hem de askeri bir yenilgi putin için sonun başlangıcı olabilir..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

3.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Allah kimsenin basiretini bağlamasın...RUSYAnın köp.... ÇEÇEN lider, Putin uğruna savaşmak için Ukranya ya militanları göndermiş...

MÜCAHİT Şamil Salmanoviç Basayev İN kemikleri sızlıyordur...

Merhametten uzak,zalim PUTİN Suriyeli halkın üzerine bomba yağdırırken en ufak tepki göstermişler mi?

Siyasete,insanlara,dava liderlerine vs...hepsine olan güvenimi yitirdim...Gücü eline alan ya diktatör oluyor ya da menfaatlerinin ,nefsinin kölesi..
    Yavaş yavaş benimle aynı frekansa geliyorsun abka…hatta Twitter da benzer şeyler yazıyorum bir haftadır.

Benim için en önde evrensel, insani değerler gelir. Mesela bugün yılmaz ozdil zelenskiy e giydireceğim diye baya yalamış Putin’i…zaten sevmezdim adamı. Bu adam sırf iktidara giydiriyor diye mafya liderine bile kahraman muamelesi yaptı.

Önce ilkeler gelmeli, maZlumun dini, dili, ırkı olmaz zaten. Putin’e karşı olmak, ABD nin yanında olmak değil. Kim emperyalist emellerle bir yerlerde kan akıtır, hep karşı durmalıyız, kim olursa oksun, neresi olursa olsun.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

5.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    Diktatörler ve kumarbazlar nerede duracağını bilmez..
    Sonunda eldekinden olunur..
    Bunu en iyi buradaki yatırımcılar bilir...

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Mükemmel ifade edilmiş, kim dediyse ağzına sağlık.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

20 yıldır gölgede kalan uzun bacaklılar daha sert demeçler veriyor..AB dende çıktılar..Tekrar bizde varız daha ölmedik diyorlar sanki..
    Ne içindeyim zamanın ne de büsbütün dışında; yekpare geniş bir anın,parçalanmaz akışında bir garip rüya rengiyle uyumuş gibi her şekil,rüzgarda uçan tüy bile benim kadar hafif değil.

7. AB ciyaklamaya başladı ama nafile. son sözü abd söyler ve şu ana kadar her şey abd lehine ilerliyor. bütün demeçler bitince savaşta biter. o zamana kadar çalkala yavrum çalkala. köpürt pakizem köpürt.

Sayfa 847/1001 İlkİlk ... 347747797837845846847848849857897947 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •