Sayfa 848/1001 İlkİlk ... 348748798838846847848849850858898948 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 6,777 - 6,784 arası.

Konu: Viop XXXIX

1.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Kanımca ABD bekliyor...Ta ki ,AVRUPA nın ,NATOYA,KENDİSİNE yeri gelince ne kadar muhtaç olduğunu kavraması için.

Sizin güvenliğinizi biz sağlıyor,garanti ediyoruz demek için
    (ABD başkan yardımcısının bu mealde sözü vardı)...Beyin ölümü oldu, dememeleri için(nato hakkında).

Putin ,abd ajanı olsa bu kadar ABD ye hizmet etmiş olurdu

yoksa o da kripto ABD Lİ Mİ?
    Bir haftadır Putin abd ajanı olsa bu kadar olurdu yazdım durdum...sen twitter da sağlam takipçim olmuşsun abka, baya etkileniyorsun benden
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

2. Sayın uzmanlar ,pazartesi yeşil mi kırmızı mı , sadece bu konuda fikriniz yok sanırım

3. Çiçek çocuklar silah yollamaya başladıysa, yaptırımların kuvvetlenmesi muhtemel, arabulucu ülkeler birer birer taraf olmaya başlıyor.

Almanya, Rus işgaline karşı kendini savunabilmesi için Ukrayna'ya "mümkün olan en kısa sürede" bin adet anti tank ve 500 Stinger tipi karadan havaya füze teslim edeceğini duyurdu.

https://tr.euronews.com/2022/02/25/r...leri-canl-blog

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    18:15 te Biz KAPANDIKTAN SONRA sp500 NEREDEYSE ek olarak +1.70 yaptı ama gece seansında vob +%0.4 yaptı.Acaba bir koku mu aldı?
    pala falan diyorlar ya o kimse artık bu aralar temkinli gidiyor ,2 gün dünyadan ayrıştı epey sopayı yedi ,şimdi akıllandı ,yoğurdu bile üflüyor

5.  Alıntı Originally Posted by Germiyan Yazıyı Oku
    Sayın uzmanlar ,pazartesi yeşil mi kırmızı mı , sadece bu konuda fikriniz yok sanırım
    Kardeş eski nick ne? Birisi yeni gelip, böyle başlığın muhtarı gibi konuşunca hep bu soruyu soruyorum.

Bu seferlik cevap vereyim. Piyasalar maharetli bir dansöz gibi kıvırıyor, aynı gün içerisinde -2 den +2 ye gittiği oluyor, ya da tam tersi...bu tür ortamlarda iki gün sonrası için konuşmak, boş iştir. eski deyimle abesle iştigaldir. ptesi sabah burada olursan, ve hala sorun geçerliyse kendi adıma fikrimi söylerim.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

6. Yunanistan Dışişleri Bakanı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Türkiye'nin Ukrayna'daki durumu fırsatçı bir şekilde kullanmaya çalışması sadece zarar verir." ifadelerini kullandı.

Yunanlılar kafayı bize takmış.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by Germiyan Yazıyı Oku
    Sayın uzmanlar ,pazartesi yeşil mi kırmızı mı , sadece bu konuda fikriniz yok sanırım
    farketmez ki. yükselirse herkes zaten longtadır düşerse de herkes zaten shorttadır

8. borsalar duserse bu bahanedir zaten ....dustukten sonra herkes savas oldu dustu dıyecek....kıev 2 gune dusmezse olay farklı boyuta gıder tum dunya da...gorulen o kı dırenıs var halk ve ordudan
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

Sayfa 848/1001 İlkİlk ... 348748798838846847848849850858898948 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •