Sayfa 85/205 İlkİlk ... 3575838485868795135185 ... SonSon
Arama sonucu : 1637 madde; 673 - 680 arası.

Konu: PEGYO - Pera GMYO

1. Bu hisse 6 senedir sirtimdabir kulfet bu haberin faydasimi zararimi var yatirimciya

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Türkiyedeki borsa anlayışını,kurallarını ya değiştireceksin yada türk borsasını kapatacaksın.böylelikle küçük yatırımcı para kaybetmez.Küçük yatırımcı ne kadar sağlam hisse alırsa alsın,ne kadar uzun vadeli düşünürse düşünsün zarar ediyor.

3. Usta musta değilim, farkındalık olsun diye gördüğümü yazdım,yorum sizin,vebal almam

4. Ne yapsınlar patron her gün demeç vermiyor Sonuçta gayrimenkulleri saticam demiş mi demiş Gerisi teferruat

Maşallah diyelim hep buradasınız da 10 tane gönderiniz var Bugüne nasip oldu sanırım

Anlayan anlıyor dostum Fazla zorlama

Bu arada hissede öyle ky falan da yok ayrıca O dediğin yerlerden alanlar ya kâr yazdı ya döküldü Kendi malını turlatarak buralarda gezdiriyor fakat global in fiyatını o meşhur rakamlara getirecekse veya insanlara o şekilde malı dagitacaksa bu şirkete ihtiyacı var Öyle 70 kuruşta gezdirmekle olmaz o işler Oluyorsa da yapsın görelim
    Burada yazdıklarım tamamen kendi senaryolarımdır YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR....

5. Biraz mantıklı iş yapsa bu kötü piyasayı kullanır fiyatı yukarı çeker Kimse cesaret edip giremez zaten Dökülenler toplanır Tertemiz işine bakar
    Burada yazdıklarım tamamen kendi senaryolarımdır YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR....

6. Bu sordugum sorunun vebal almayla vebal vermeyle alakasi yok 6 sene bekleyip 0.95 alip 0.34 kimseye senden kaynakli aldim demedim usta kelimeside insanlara hitap seklimdir yanlis birsey dediysem kusura bakma

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Patron patron olsa neyse,kutiden bahsediyoruz..farkettiyseniz alın satın düşecek yükselecek demedim,sadece körü körüne herşeye inanmayın, nasıl ki metro alım yapıyormuş gibi görünüp mali caktiysa,şu an ky alıyormuş gibi bankalar üzerinden de topluyor olabilirler..vs Ben de net değilim tedirginim, patronun demeci killandirdi hepsi bu..

8. bir şey demiyorum diyorsanız boşuna yazmayın da milleti sinir etmeyin her yerde bunlar bana denk gelir alan alır satanda satar teknik bir yere kadar işledi şimdi salladı boşa gidiyor aşağıya kaça kadar düşeceği net değilse de buradan ky'in satmayacağı kesin

Sayfa 85/205 İlkİlk ... 3575838485868795135185 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •