Sayfa 851/1001 İlkİlk ... 351751801841849850851852853861901951 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 6,801 - 6,808 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Allahtan Rahmet Dilerim.

2.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Sağlık Bakanı : Dün gece İzmir Gaziemir’de, taşıdığı yolcu tarafından ateşli silahla vurulan taksi şoförü, tedavi altında olduğu hastanede hayatını kaybetti. Yaralı şoför 112 ambulansla olay yerinden alınıp Gaziemir Devlet Hastanesi'ne nakledilmiş, ilk müdahale sonrası Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde acil operasyon geçirmişti. Kamuoyuna yayılan video kaydı iyiliğe vahşetle mukabele edilebilmesi açısından büyük üzüntüye yol açacak nitelikte. Failin hak ettiği cezayı çekeceğinden kuşkumuz yok. Merhuma Allah’tan rahmet ve yakınlarına başsağlığı diliyorum.

Ülke olarak ne hale geldiğimize iyi bir örnek ..
    Ülke olarak geldiğimiz derken ; gelmek ilerlemek anlamındadır. Oysa biz geriye döndük. Yani ülke olarak nerelere döndük .....

Bir de yanlış bilgi , iyilik için bile olsa yanlıştır. rahmetli şöför katili iyilik olsun diye almadı. Araç içi görüntülerde konuşmalar var. katil borcunu soruyor ve sürücü 221 tl. diyor. Yani parasıyla taşımış.

Alıntı Originally Posted by canlı Yazıyı Oku
    Ülke olarak geldiğimiz derken ; gelmek ilerlemek anlamındadır. Oysa biz geriye döndük. Yani ülke olarak nerelere döndük .....

Bir de yanlış bilgi , iyilik için bile olsa yanlıştır. rahmetli şöför katili iyilik olsun diye almadı. Araç içi görüntülerde konuşmalar var. katil borcunu soruyor ve sürücü 221 tl. diyor. Yani parasıyla taşımış.

İyilikde ki kasıt bir çok taksi durmamasina rağmen bu taksi soğuk diye durup kendisini alıyor konuşmalarda durum belli .. Ayrıca bu detay yaşanan olayın içindeki en önemsiz durum ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

Alıntı Originally Posted by 3520 Yazıyı Oku

Sincap sağ aşağıda.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

6. Tavşan sol aşağıda.

Merkez Bankası Başkanı Hafize Gaye Erkan: Görevimden affımı talep etmiş bulunuyorum

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Hazine Maliye Bakanı Şimşek : Merkez Bankası eski Başkanı Erkan'ın aldığı karar tamamen şahsidir ve kendi takdirleridir aldığı bu kararı saygıyla karşılıyor ve ülkemize sunduğu kıymetli hizmet ve katkılarından dolayı teşekkür ediyorum

Sayfa 851/1001 İlkİlk ... 351751801841849850851852853861901951 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •