Sayfa 859/1002 İlkİlk ... 359759809849857858859860861869909959 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 6,865 - 6,872 arası.

Konu: Viop XLVIII

1. Bir fıkra vardı Temel ve Dursun ihale alıyorlar, biz iptal edersek bir hafta içinde telgraf ile bildiririz, yoksa siz 10 bin takım üretmeye başlayın demiş ihale sahibi.

Bir hafta tam geçecek bir bakmışlar bunların oraya postacı geliyor. Dursun görür görmez stresten bayılmış, çünkü ihale kesin diye bunlar malzeme siparişi vermişler.

Postacı telgrafı Temel'e vermiş, Temel hemen açmış okumuş rahatlamış.

- Kalk la Dursun, ihale iptal edilmemiş, baban ölmüş onu bildiriyorlar.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2. Iyi parti olmasa buyuksehirleri nah kazanirdi chp.. herkez diyoki chp nin adami mansurla ekremi nasil davet eder.. meral aksener olmasa nasil kazanacaklardi? Gorelim bakalim seneye kazanabileceklermi.

SM-M215F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Kılıçdaroğlunun kazanan aday olamayacağı iddiası iyi partililerin oy vermemesinden kaynaklıydı.. İyi parti altılı masanın adayının arkasında durduğu anda kimi aday gösterse kazanacaktı.. Kılıçdaroğlu CHP lilerin oyunu alır mı? Alır.. Hdp nin oyunu alır mı alır.. Ee iyi parti de destek verirse kararsız seçmene bile gerek kalmadan zaten aritmetik olarak %50 yi çok rahat aşıyor. Peki anketlerde neden kk düşük gözüküyordu. Çünkü iyi partililer vermem diyordu..

4.  Alıntı Originally Posted by DJKARIZMA06 Yazıyı Oku
    Iyi parti olmasa buyuksehirleri nah kazanirdi chp.. herkez diyoki chp nin adami mansurla ekremi nasil davet eder.. meral aksener olmasa nasil kazanacaklardi? Gorelim bakalim seneye kazanabileceklermi.

SM-M215F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kılıçdaroğlu büyük adam. Hem iyi parti hem hdp yi aynı adaya verdirerek bütün büyükşehir leri aldı..
    Bu arada iyi parti bitti. Eğer ittifakla seçimlere girmeyecekse doğrudürüst milletvekili de çıkaramaz. Kendini kesin bitirdi de benim istediğim olmayacaksa kk olacağına recep olsun noktasına nasıl geldi hala aklım almıyor

5. Meral akşener i dinlerken heralde Mansur yavaş ı ikna etti gemileri yakıyor demiştim. Ee Mansur yavaş aday olmayacağım diyor. Hiç bir planı olmadan mı gemileri yakmış meral hanım? Yahu millet ittifakı deccali aday gösterse bu saatte bu yapılmaz.. Bunu ya 1 yıl önce yapacaktın eğer bugün yapıyorsan ve masayı yıkarken ikna ettiğin bir adayın yoksa sadece masayı yıkmış olursun ve Erdoğana seçimi başlamadan verirsin. Bu çok üst düzey bir öngörüsüzlük..

6. Bugünkü gelişmelerin tek sevindirici yanı kılıçdarı 6 ay sonra bir daha görmeyecek olmamız. Bi 5 yıl daha mevcut iktidar devam eder bu şartlar altında. Şu kadar da umrumda değil artık. Bu millete her şey müstehak.

7. Telefon nolarını birileri alıyor SMS gönderiyor, Hatırladığım kadarı ile AKP, CHP, DEVA SMS gönderiyor, S.Soylu, Belediye Başkanı vs de gönderiyor.

Akşam 8'de SMS geldi tedirgin oldum, yukarıdakilerden gelen mesajları bir şekilde açıklamak mümkün, U.OZDAG daha radikal bir politikacı.

6 Mart Pazar Saat 15:00 ABB önünde "Mansur Başkan Göreve" çağrısı olacakmış.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

8.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Telefon nolarını birileri alıyor SMS gönderiyor, Hatırladığım kadarı ile AKP, CHP, DEVA SMS gönderiyor, S.Soylu, Belediye Başkanı vs de gönderiyor.

Akşam 8'de SMS geldi tedirgin oldum, yukarıdakilerden gelen mesajları bir şekilde açıklamak mümkün, U.OZDAG daha radikal bir politikacı.

6 Mart Pazar Saat 15:00 ABB önünde "Mansur Başkan Göreve" çağrısı olacakmış.
    Belediye başkanları her türlü anketi yaptırıyor onlarda net durumu biliyor. İttifakın olmadığı seçimin kaz***** olmaz. Bu kadar akılsiz basiretsiz bir tutum olamaz. Belki seçime yanaşmayan RTE yi bunu fırsat bilerek seçime gitme kararı alması için yapıldı bir tuzaktı. RTE seçim kararı alsın YSK adaylığını kabul etsin seçim kararı netleşir iyi parti ittifaka geri döner iyimser olmak istiyorum.

Sayfa 859/1002 İlkİlk ... 359759809849857858859860861869909959 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •