Sayfa 876/1002 İlkİlk ... 376776826866874875876877878886926976 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 7,001 - 7,008 arası.

Konu: Viop XLVIII

1.  Alıntı Originally Posted by Ohac Yazıyı Oku
    Senin kendi yorumun... Ben tam aksini düşünüyorum...

KK cahil ve kafası çok basmayan birisi... Kendisi bir hırsla işi katakulliye getirip başkan olmaya çalıştı ama Muharrem İnce nin bile kendisini geçip 2. Tura kalacağını bile akıl edemedi...

Şu durumda İYİ Parti'nin adayı 13. Cumhurbaşkanı olacaktır...

1,5-2 sene sonra da parlamenter sisteme dönülür...
    COHA, Kemal konusunda haklısın, ama kararsızlar yani parlementer sistem isteyenler bu masadan umutluydu. Belki KK bozdu direnerek. Yinede böyle bir sonuç olmaması gerekirdi veya 1,5 yıl önce adayı belli etmeleri gerekirdi. İyi parti MHP nin yanında yer alacak. Biri yer biri bakar kıyamet ondan kopar. İyi parti de pasta istiyor.

2. harlanabilecek ve darlanabilecek iki ayrı damar var.
    tek aday konusunda ısrarcı olmaları yanlıştı.
    6'lı masa üçer üçer ortadan ikiye ayrılacaktı.
    Ana ve baba yasalar konusunda büyük muhalefet olarak ortak çalışacaklardı,
    lakin millet vekilliği ve beşganlık konusunda yarı bağımsız olabileceklerdi.
    kurkuyu bu şekilde kursalar dı bu yaşanmazdı.
    gurguyu bu şekle döndürürlerse, muhalefet eskisinden daha güçlü bir hale gelir.
    meralin hamlesi doğru, üsblubu ve süreç yönetimi yannuş.
    muhalefette durumu toparlayabilecek, kafası basan kimse yok mu?
    Yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by KNUCK Yazıyı Oku
    Sosyal medyada gazlamalar devam ediyor. Sağduyulu bir seçmen oturup izler önce. Bakar iyi partinin adayı kim? Sonra bakar tüm adaylara kararını ona göre verir.
    Sonra izler chp- hdp ilişkisini. Hdplilerin kucağına düşen chp yetkililerinin cümleleri çok önemli. Hdp açıktan cümle duymak isteyecek ve zorlayacak. Eğer buna karşılık verilip bakanlık vb bir konuşmalar başlarsa chp yetkililerinden. O zaman şapkayı önüne koyup karar verecek seçmen.
    Farz edelim ki adaylar;
    Akp- mhp ERDOĞAN
    5 li masa-hdp KILIÇDAR
    İYİP MERAL
    MP MUHARREM İNCE

ve bu oranların sonucu;
    ERDOĞAN VE KILIÇDAR kalsa son 2 ye…

İyi partiye oy veren seçmen ve karasızların ne tarafa kayacağı chp-hdp ilişkisine bağlı olacak. Kimse kendisini kandırıp hayal dünyasına dalmasın. Sonuç belli.

Saygılar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayın troll kardeşim.
    Bu konuyla ilgili 3 günde aynı şeyleri 8 kere yazmasan
    siyaset konusuna hiç giresim yoktu.
    Anladık malum partinin elemanısın.

Ablan televizyon açık oturumlarında aday arıyor.
    Ben adayım diyen herbokologa ciddiyseniz görüşelim
    diye reklam arasında telefon ediyor.

Yani ülkeyi 5 yıl boyunca yönetecek adamın
    televizyon programından arandığı partiye telefon et

''ben en azından parti fikri üyesiyim onu değil beni aday göster de.''

6 lı masa kurulmadan aylar önce belediye başkanları aday olmayacak sözlerini duyup
    iki belediye başkanından sonraki 3. adayı
    televizyon ekranından ben adayım diyen Erşan Şen olan
    ablanın siyasi ferasetine hayran olmamak elde değil.

Kıvırtmasın ya kendi aday olsun
    yada kocasını aday göstersin
    böylece el adayıyla seçime girmemiş olur
    boyunun ölçüsünü alır.

Yine partisinden çok çok eksik oy alıp genel başkanlığı bırakıp torun bakar.
    Yazdıklarımı üzerine alınma
    Hiç biri sana değil.

4. Hanımefendi ne dedi, ya tarih yazacağız ya tarih olacak. Yani diğerleri gibi değil, hanımefendi kaybedecek bir şeyim yok diyor. Diğer bir konu ise yönetime talip olunan ülkenin 1 trilyon dolar borcu ve 1 milyar dolar geliri olduğu gibi uçuk bir ekonomik felaketi kim almak istesin. Hanımefendi işin bu kısmınıda görüyordur.

Alıntı Originally Posted by ENGRANDMASTER Yazıyı Oku
    Sayın troll kardeşim.
    Bu konuyla ilgili 3 günde aynı şeyleri 8 kere yazmasan
    siyaset konusuna hiç giresim yoktu.
    Anladık malum partinin elemanısın.

Ablan televizyon açık oturumlarında aday arıyor.
    Ben adayım diyen herbokologa ciddiyseniz görüşelim
    diye reklam arasında telefon ediyor.

Yani ülkeyi 5 yıl boyunca yönetecek adamın
    televizyon programından arandığı partiye telefon et

''ben en azından parti fikri üyesiyim onu değil beni aday göster de.''
    Al işte kafa bu şaka gibi kardeşim bir geçmişe bak öyle yorum yap. Ne yapmış bu adam bu zamana kadar. 2017 den beri üyeymiş. O kadar siyaset olmuş yorum yapmamış. O kadar küfürleşme olmuş yorum yapmamış. Az öz platformu okuyup fikir sahibi olmuş. Bu sefer neden konuşmuş ortada bir gazlama alıp gidiyor bundan rahatsız olmuş. Böyle olmamalı gazla taraftar duygusuyla hareket edilmemeli. Biraz geri çekilip duman tüterken sakince düşünülmeli. Ona oy buna oy demiyorum demedim demem. Ama adımlar şekillenecekse çok dikkat edilmeli diyorum. Sen bana hemen o cu bu cu dedin. İşte bunu diyorum körü körüne o an olan olayda heyecana kapılıp birbirimizi kırmayalım diyorum. Chp li iyiplisine sövmeye başlamış. Birileri vermiş yolu yazan yazana.

Bu kadar yazdım anladıysan ne mutlu sana.
    Kolay gelsin

" Bir Cüzdanı Doldurmak, Boş Olanına Katlanmaktan Daha Kolaydır "

6.  Alıntı Originally Posted by KNUCK Yazıyı Oku
    Al işte kafa bu şaka gibi kardeşim bir geçmişe bak öyle yorum yap. Ne yapmış bu adam bu zamana kadar. 2017 den beri üyeymiş. O kadar siyaset olmuş yorum yapmamış. O kadar küfürleşme olmuş yorum yapmamış. Az öz platformu okuyup fikir sahibi olmuş. Bu sefer neden konuşmuş ortada bir gazlama alıp gidiyor bundan rahatsız olmuş. Böyle olmamalı gazla taraftar duygusuyla hareket edilmemeli. Biraz geri çekilip duman tüterken sakince düşünülmeli. Ona oy buna oy demiyorum demedim demem. Ama adımlar şekillenecekse çok dikkat edilmeli diyorum. Sen bana hemen o cu bu cu dedin. İşte bunu diyorum körü körüne o an olan olayda heyecana kapılıp birbirimizi kırmayalım diyorum. Chp li iyiplisine sövmeye başlamış. Birileri vermiş yolu yazan yazana.

Bu kadar yazdım anladıysan ne mutlu sana.
    Kolay gelsin

Zaten asıl rahatsız eden
    kendinden başka kimsenin bir seferde anlamayacağını düşünüp
    aynı şeyleri 8. kez yazman.

Bir bak bakalım
    CHP den ve HDP den daha fazla Erdoğan karşıtlığı hangi partide

Akşener'in 5 yıl önce partisinden 1/3 eksik oy alma sebebini düşün.

Akşener gittiğinde ona oy veren seçmenin de onunla gideceğini zannedenler de
    forumda istediği kadar yazma hakkına sahip sonuçta burası halka açık.
    Yazdıklarımı üzerine alınma
    Hiç biri sana değil.

Alıntı Originally Posted by ENGRANDMASTER Yazıyı Oku
    Zaten asıl rahatsız eden
    kendinden başka kimsenin bir seferde anlamayacağını düşünüp
    aynı şeyleri 8. kez yazman.
    O kadar lafa Verdiğin tepkiden ne kadar doğru yaptığım anlaşıldı. Rahatsız olduysan bak yukarda engelle var. Anlaman için bunuda 8 kere yazmam gerekiyor mu?

" Bir Cüzdanı Doldurmak, Boş Olanına Katlanmaktan Daha Kolaydır "

Alıntı Originally Posted by CAKIR24 Yazıyı Oku
    Hanımefendi ne dedi, ya tarih yazacağız ya tarih olacak. Yani diğerleri gibi değil, hanımefendi kaybedecek bir şeyim yok diyor. Diğer bir konu ise yönetime talip olunan ülkenin 1 trilyon dolar borcu ve 1 milyar dolar geliri olduğu gibi uçuk bir ekonomik felaketi kim almak istesin. Hanımefendi işin bu kısmınıda görüyordur.
    Tarih oldu tartışma programında molada prof sen e adaylık teklif ediyorsa çoktan tarih olmuştur.survivorda kazanan aday olsaydı daha karizmatik olurdu.5 li çete maddi ve manevi tüm haklarını ödeyerek satın aldı.keske kk da resti görüp mansuru aday gosterseydi...ytd

Sayfa 876/1002 İlkİlk ... 376776826866874875876877878886926976 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •