Sayfa 883/1001 İlkİlk ... 383783833873881882883884885893933983 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 7,057 - 7,064 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,851
    Yoksa gözünde ki salyangozu mu? İp ucu lazım

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,851
    Bazı şeyleri hatırlatmak gerekiyor. G.S bir Leeds olayı vardır. Yıllar sonra Leeds li fanatiklerin,aralarında çekişmeden dolayı bir birlerini öldürdüğü çıkmıştır ama! olay farklı bilinir..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,851
    Size de oluyor mu bilmiyorum?Bazen rüyalarımda kendimi üniversite bitirmemiş, askerliğini yapmamış görüyorum .Bir sıkıntı basıyor, sonra bu bu rüyaları hiç göremeyenleri düşünüp rahatlıyorum.

4. Toplamı istenmiş?
    Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

O olur bazi geceler defalarca orta okul lise filan bitirir insan
    zamanla gecer merak etmeyin hatta ruya yi gorurken olur mu yahu ben su su seviyedeim ne egitimde aksamayi filan diye telkin edersiniz kendinize

Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Size de oluyor mu bilmiyorum?Bazen rüyalarımda kendimi üniversite bitirmemiş, askerliğini yapmamış görüyorum .Bir sıkıntı basıyor, sonra bu bu rüyaları hiç göremeyenleri düşünüp rahatlıyorum.
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Gazteler hangi yillarda tv veriyordu kuponla onu soyleyin nokta kom hehe

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Sn. Alyel hanım örneğinden gördüğümüz gibi, 1993 yılında çoğu evde TV yoktu arkadaşlar.

A.K. partisi sayesinde TV yüzü gördüğümüzü 31 Martta gösterelim, abdestsiz gomüstlere.

Gerekse o tarihlerde benim evde 3 tane televizyon vardı ama, ben saylanmam tabiki.
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

7.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Onu hatırlayamadım ama...
    Zebah gazetesi şu reklamla:

https://www.youtube.com/watch?v=QzNdlVdkFic

Müzik seti diye, şu aleti vermişti

Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    95 ila 97arası olabilir milliyetten 37 ekran bi beko tv almıştım çok kaliteliydi. M.ali ılıcak bi tv verecekti akşam gazetesiyle gazete fiyatını kupon biriktirenler için 25 kat arttırmıştı genede vermemişti akai tv leri
    Vatandaşı dolandırmıştı.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 883/1001 İlkİlk ... 383783833873881882883884885893933983 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •