Sayfa 893/910 İlkİlk ... 393793843883891892893894895903 ... SonSon
Arama sonucu : 7280 madde; 7,137 - 7,144 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by MARSLI10 Yazıyı Oku
    Ne düşündüğünü kendi billyormu acaba.borsanın en pahalı hissesinde millete akıl veriyor.art niyetli .sol şeritten devam et .vızıltı yapma.
    Pazarlama yapma pazarlama yapma sağa çek )))

2.  Alıntı Originally Posted by DÜNYALI Yazıyı Oku
    Pazarlama yapma pazarlama yapma sağa çek )))
    burda senin demenle kimse almadığı gibi kimse de satmıyor.ama senin yaran büyük belli ki ya eline vermişler yada elinden almışlar..

3.  Alıntı Originally Posted by marslı10 Yazıyı Oku
    burda senin demenle kimse almadığı gibi kimse de satmıyor.ama senin yaran büyük belli ki ya eline vermişler yada elinden almışlar..
    türk polisi yakalar. Yakalandınızzzz))

4. Telegrama yazmıyorum. Okuyorum. Burnuma çok pis kokular geliyor. Benden söylemesi. Büyük yatırımcı olduğunuz için tavsiyeye de gerek yok. Ama anlayan anlasın. Anlamayan da ağlasın !

5. Telegrama yazmıyorum. Okuyorum.(sahtekara bak) Burnuma çok pis kokular geliyor. (burnun boka batmış çıkar)Benden söylemesi. (seni takan kim )Büyük yatırımcı olduğunuz için tavsiyeye de gerek yok.( senin gibilerin tavsiyesini dikkate alan mal varmı ki)Ama anlayan anlasın. Anlamayan da ağlasın !(telegrama yazda dua etsinler biraz özlemişler seni.)

6.  Alıntı Originally Posted by MARSLI10 Yazıyı Oku
    Telegrama yazmıyorum. Okuyorum.(sahtekara bak) Burnuma çok pis kokular geliyor. (burnun boka batmış çıkar)Benden söylemesi. (seni takan kim )Büyük yatırımcı olduğunuz için tavsiyeye de gerek yok.( senin gibilerin tavsiyesini dikkate alan mal varmı ki)Ama anlayan anlasın. Anlamayan da ağlasın !(telegrama yazda dua etsinler biraz özlemişler seni.)
    )))uzayda insanlar hep çocuk mu kalıyor...

7. Dünyalının anlamadığı şu;
    Buradaki yatırımcıların hepsinin maliyetini 3-4 milyon olduğunu sanması.

Düştüğünde de hepimizin zararda bekleyeceğimize inanması.

Bu iş olsun veya olmasın burada bekleyenlerin çoğunun maliyeti eminim 7500 liranın altındadır. İşkur 1 milyona da düşse 7500 liradan 1 milyona getirebilecek başka bir hisse yoktur. Her türlü iyi bir yatırım yapmışız.
    Velhasıl uyarıyorum diyorsun ya
    İşkuru 6 milyondan 7 milyondan alan adamlar bu forumda veya telegramda değil. Bu fiyatlardan alanların da senin uyarı verebileceğin adamlar değil.

8.  Alıntı Originally Posted by Fossil86 Yazıyı Oku
    Dünyalının anlamadığı şu;
    Buradaki yatırımcıların hepsinin maliyetini 3-4 milyon olduğunu sanması.

Düştüğünde de hepimizin zararda bekleyeceğimize inanması.

Bu iş olsun veya olmasın burada bekleyenlerin çoğunun maliyeti eminim 7500 liranın altındadır. İşkur 1 milyona da düşse 7500 liradan 1 milyona getirebilecek başka bir hisse yoktur. Her türlü iyi bir yatırım yapmışız.
    Velhasıl uyarıyorum diyorsun ya
    İşkuru 6 milyondan 7 milyondan alan adamlar bu forumda veya telegramda değil. Bu fiyatlardan alanların da senin uyarı verebileceğin adamlar değil.
    İyi tamam. Siz çıkın aradan.

Sayfa 893/910 İlkİlk ... 393793843883891892893894895903 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •