Sayfa 895/971 İlkİlk ... 395795845885893894895896897905945 ... SonSon
Arama sonucu : 7768 madde; 7,153 - 7,160 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. Ne dedik nisan başında. Froto aşağı ereglı yukarı. Ne oldu 1.5 ayda yuzde 16 fark. Hala utanmadan cik cik konusabiliyor. Hani endeks 2 giderken eregl 1 gidecek. Endeks 1 düşerken eregli 2-3 düşecekti. Ne oldu. Endeksini forduda nisandan beri öpüyormu öpüyor. Neden nisanı baz aldın diyen olursa malum paralı asker o tarihlerde bu iddiaları ortaya atmıştı.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. 0.90 usd da 1-1.5 sene yatay değilmiydi yaw. 1.30 usd 1.80 usd salla hangisi tutarsa

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. bölünene kadar takası toplasalar asıl sonra gider

4. Max 50 52 lere kafa atar oradan su koyverir yine gibi duruyor. dolar bazlıda düşen tl bazlıda da yükselen direnci . Bakalım ne yapacak.

5.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku

Max 50 52 lere kafa atar oradan su koyverir yine gibi duruyor. dolar bazlıda düşen tl bazlıda da yükselen direnci . Bakalım ne yapacak.
    En kötü de 48-50 bandında 1 ay gezinse senin bile gözlerin faltaşı gibi açılır. O baktığın teknik analizle ancak kendini vahşi bull market piyasada teknik analiz biliyorum sanırsın. Ötesi olmaz. Dostça bir uyarıdır. Teknik analiz bu kadar basit bir şey değil.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

6.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    En kötü de 48-50 bandında 1 ay gezinse senin bile gözlerin faltaşı gibi açılır. O baktığın teknik analizle ancak kendini vahşi bull market piyasada teknik analiz biliyorum sanırsın. Ötesi olmaz. Dostça bir uyarıdır. Teknik analiz bu kadar basit bir şey değil.
    Yazdığından tek kelime anlamadım. Bir allahın kulu açıklayabilir mi acaba ? Gizemli yazılar . Çok şey biliyorum bir konuşursam memleket karışık kafası. viop topiğinde yetmedi burada da devam.

7. Engizisyona karşı mücadele eden Galileo gibi olmaya gerek yok. Zaferin ne olduğunun çok belli olmadığı bir oyun değil mi bu?
    Bu işten herkesin gerçekliği farklı olabilir.
    Tarihi zirve fiyatlarından, güvenlik marjı olmadan hisse alan birisi elbette en kısa sürede o zirveye dönmek ister.
    GSYH'nın artacağına inandığım bir dönemde, nakit yaratma gücüne inandığım ve en az GSYH artış oranı kadar büyüyeceğinden emin olduğum bir şirketin hisselerini kötü bir zamanlamayla 1$'a alsam
    -0,75$'da 3 yıl boyunca kalsa
    -her yıl 0,05$ net temettü verse,
    -bu arada kendi hisselerinden önemli miktarı bu uygun fiyatlardan geri toplasa hiç şikayet etmem.

Ülkenin GSYH'sı büyümeyecekse zaten yatırım araçlarının hiç birinden verim alamayacağımı bilirim.
    Matbaalarda sınırsızca basılan paralardan almak yerine güvenilir bir şirketin sınırlı sayıda hatta gittikçe azalan hisselerinde beklemek rahat hissettirir.

isdemirle ereğli arsındaki fark bugün 9,30tl ye kadar çıktı.bende ikisi arasında trade yaptığımı yazmıştım. Daha önceleri 10 tl ye kadar fark açıldıktan sonra ,çeşitli nedenlerle fiyat eşitlenmişti.Bende fark 5 tl den bugüne kadar trade ederek para kazandığım gibi ,şu elimde büyük miktarda isdemir birikmiş durunda,ortalama fiyatım 8,3tl fark civarında eğer fark 10 tl ye çıkarsa trade ve biriktirmeye devam edeceğim.Şu anda iki beklentim var eğer isdemir sigorta parasını alıp hesabı kapatırsa güzel prim yapabilir.6aylık bilançosuda ereğliden güzel gelebilir buda isdemir iç,n ikinci avantaj olacak.İkinci beklentim ise eğer ereğli yukarıda yazdıklarımdan önce bedelsizi verirse bir sürelğine beni üzebilir.

Sayfa 895/971 İlkİlk ... 395795845885893894895896897905945 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •