Sayfa 9/651 İlkİlk ... 78910111959109509 ... SonSon
Arama sonucu : 5203 madde; 65 - 72 arası.

Konu: BMEKS - Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by errora Yazıyı Oku
    Özgür bey sağolsun o belgeyi göndermese iz süremeyecektik...

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Rica ederim..Gönderdiğin belge de vardı bende onu siz yayınladınız..size de teşekkürler..

0,31 de alışta bekleyen 395 bin oldu.. sürekli oynuyorlar. Kapanışta anlarız niyetlerini

3. kasım olayını biz taaa 5 eylül’de bu forumda konuştuk..yayınlanan belgeleri orda da yayınladık isteyen bakabilir..Dün bazıları 28 kasımda borsadan atılacak diye kesin tarih verdi..neyse ben eski konuşmalardan bir bölüm kopyalayıp yapıştırayım tarihe dikkat edin..

4.  Alıntı Originally Posted by ozgur35 Yazıyı Oku
    kasım olayını biz taaa 5 eylül’de bu forumda konuştuk..yayınlanan belgeleri orda da yayınladık isteyen bakabilir..Dün bazıları 28 kasımda borsadan atılacak diye kesin tarih verdi..neyse ben eski konuşmalardan bir bölüm kopyalayıp yapıştırayım tarihe dikkat edin..
    Bu paylastigin kredili işlemden çıkarıldığı tablo 25 .08.2017 doğru bu kredili islem

5.  Alıntı Originally Posted by apeyron Yazıyı Oku

Arkadaşlar şimdi yorumlarınızı bekliyorum. Boş yere kottan atılacak diye insanlar yanlış yönlendirmeyelim. Bu konuda bilgilenmek lazım bu işi bilen arkadaşlar şimdi bu ne manaya çıkar yazsınlar. Boş yere kuru kalabalık değil bilgi belge paylaşalım...
    Bu ise gozalti pazarından cikRilacagi tarih 28.11.2017 bu ise pazardan çıkacağı tarih

6. Özgür ikisi aynı şey değil

7.  Alıntı Originally Posted by alical Yazıyı Oku
    Özgür ikisi aynı şey değil
    Biliyorum aynı şey olmadığını bu konu daha önce konuşuldu..

Sayfa 9/651 İlkİlk ... 78910111959109509 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •