Sayfa 9/555 İlkİlk ... 78910111959109509 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 65 - 72 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1. 1.80-90 bandına geldik mal toplu dirençleri kolay kırıyoruz ...
    “Benim kudretimin ulaştığı yere onların hayalleri bile ulaşamaz!”
    Fatih Sultan Mehmet

2.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Nasıl kısa vade,bu hisse yıllardır takibimde,iyide getiri yaptı bana !!!...hisse 0.80-1.10 cıvarında sürünürken kimsecikler dönüp bakmıyordu, %150 vurmuşum en aşağı,1.10 bandıylan 1.50 bandı arasında %60 süper getiri,bu bana yeterde artar,benim işim olmaz uçacak,kaçacaklarlan,ha şu olur,çıktığı gibi düşer başlar belirli rakamlarda debelenmeye o zaman birşeyler düşünürüz,mesela 1.50 üstüne attığı zaman 1.30 sınırına düştüğü gibi !!!
    İnfo uzun zamandır 1.10 -20 aralığında seyrediyordu hareket daha önce 1.40 cıvarları dönup yıne yatayda beklerken geçen hafta tavana kitledikten sonra kısa vadeli girenler döküldü daha önceden mal olanlar da karı senın gıbı yeterlı görüp çıktı bereket versin Allah...Bu hareket bir haberle desteklenirse erken hisseden çıkmış olacaksın tabi kar cebe yakışır..
    Fatih Sultan Mehmet

3. info pzrtesi.jpg

Deniz - Vakıf ve İŞ her gün karşılıklı mal taşıyor...
    Fatih Sultan Mehmet

4.  Alıntı Originally Posted by ekonomistomer Yazıyı Oku
    İnfo uzun zamandır 1.10 -20 aralığında seyrediyordu hareket daha önce 1.40 cıvarları dönup yıne yatayda beklerken geçen hafta tavana kitledikten sonra kısa vadeli girenler döküldü daha önceden mal olanlar da karı senın gıbı yeterlı görüp çıktı bereket versin Allah...Bu hareket bir haberle desteklenirse erken hisseden çıkmış olacaksın tabi kar cebe yakışır..
    Bende birkaç kez girdim çıktım döner diye korktum hep yukarı gitti sizin hedefler baya yüksek sabrınıza hayranım

5. Tiger dostum bende girdim ciktim ama yukarı gidecege benziyor bugunde iyi aldilar ve 1,79 da 80 bin alimla kapatti normalde baya asagi verirdi is ve deniz aldıklarını cikmadi is biraz aşağı yukari yapti o kadar yarin şahsi fikrim 2 denemesi yapabilir takip edecegim is ve deniz bu gun aldiklarini satmaz ise denizde yaklasik 500 bin var 1,64 ort ile is 200 küsur bin 1,72 olmasi lazim yani bunlar satmaz ise yon yukari inşallah yaklaştı 2 denemesi yapar

LG-D802TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. LG-D802TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by tiger Yazıyı Oku
    Bende birkaç kez girdim çıktım döner diye korktum hep yukarı gitti sizin hedefler baya yüksek sabrınıza hayranım
    Takas ızlersen daha soğukkanlı bekleyebılırsın tabı mal basmaya başlıyacakları zirveyı kesın bılmek mumkun değil ancak endeksın 94 bın olduğu yerde borsada yatırım ortaklıkları zamanı gelmiştir...
    Fatih Sultan Mehmet

8. 1.10 ortalama ile aldığım lotları spek efendi hergün kar marjını masa kurup senin hatırına güzellere yerleştiriyorum. hayırlı işler. Yatırım tavsiyesi değildir...

Sayfa 9/555 İlkİlk ... 78910111959109509 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •