Sayfa 9/853 İlkİlk ... 78910111959109509 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 65 - 72 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1. Arsa hikayesi nedir? Ankaralı grup kimlerdir? Galiba operasyona maruz kaldık!

2. ankarali konyali girdi ise 2 3 liradan asagi operasyon bitmez

Sent from my SM-C7000 using hisse.net mobile app
    Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir.

Alıntı Originally Posted by cebibur Yazıyı Oku
    Merhaba. Yeniden değerleme fonu ile Mipaz'ın gayrimenkul değerleme değer artış kazancı aynı mevzu değil. Direkt karı etkiler. Etkilemeyeceği tek şey vergidir. Değer artış kazancı üzerinden vergi ödemez. Ne var ki şimdiye kadar SPK'ya sunduğu tüm mali tablolarda kar yazdığını görebilirsiniz. 2015'te 25-30 milyon TL kar yazmıştır. Bunu da raporda faaliyetlerden elde edilen karlar bölümünde göstermiştir. YTD
    fiktif bir kardan söz ediyorsunuz düşünün eviniz var ve eviniz değerlendi kar mı etmiş oluyorsuz hayır taki satana kadar

4.  Alıntı Originally Posted by efeegecel Yazıyı Oku
    Arsa hikayesi nedir? Ankaralı grup kimlerdir? Galiba operasyona maruz kaldık!
    Ankaralı grubu ben yazmıştım daha önce sizde duymuşsunuz sanırım benim gibi

yatırım finansman alımlara dünde devam etmiş (pastaya göre )

bu gruplar ve yatırım finansman buralardan mal boşaltmaz, onlar büyük vurgun yapar öyle çıkarlar

borsadaki en acı tecrübemi 2-3 ay önce yatırım finansman vakıf finansta kanırta kanırt yaşattı bana sağolsun

tamam kardesım dokebıldıgını doktun hadı artık =) ytd

6.  Alıntı Originally Posted by BROKERAY Yazıyı Oku
    Ankaralı grubu ben yazmıştım daha önce sizde duymuşsunuz sanırım benim gibi

yatırım finansman alımlara dünde devam etmiş (pastaya göre )

bu gruplar ve yatırım finansman buralardan mal boşaltmaz, onlar büyük vurgun yapar öyle çıkarlar

borsadaki en acı tecrübemi 2-3 ay önce yatırım finansman vakıf finansta kanırta kanırt yaşattı bana sağolsun
    ben de maktk da yasadim tecrubeyi. iyi fiyattan girdim sabredemedim ciktim. sifir kar zararla. sonra 2 katina goturduler. sabretseydim su an borsada degil tatildeydim

Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir.

Alıntı Originally Posted by CPA Yazıyı Oku
    ben de maktk da yasadim tecrubeyi. iyi fiyattan girdim sabredemedim ciktim. sifir kar zararla. sonra 2 katina goturduler. sabretseydim su an borsada degil tatildeydim

bende maktk da o dususun cok kucuk bır kısmında vardım kactım sonra =) ama bılıyorum nasıl mal bosalttıklarını =)

8.  Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku
    fiktif bir kardan söz ediyorsunuz düşünün eviniz var ve eviniz değerlendi kar mı etmiş oluyorsuz hayır taki satana kadar
    Hocam fiktif bir kar ama bilançonda yer alan arazinin gerçek değerini göstermesi açısından çok önemli. Diğer bir ifade ile aktif büyüklüğünün gerçek değerini göstermesi açışından önemli.

Sayfa 9/853 İlkİlk ... 78910111959109509 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •