Sayfa 9/1000 İlkİlk ... 78910111959109509 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 65 - 72 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XI

1. Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan'ın "Açtığım her davayı da kazanıyorum" sözlerine yanıt veren CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun avukatı Celal Çelik, "2011 yılından bugüne kadar Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu aleyhine Erdoğan'ın açtığı toplam dava sayısı 40. Nihai olarak sonuçlanan dava sayısı 21. 18 dava lehimize, sadece 3 dava Erdoğan lehine sonuçlandı.

Erdoğan lehine sonuçlanan 3 davadan 2 side AİHM'de lehe döndü" dedi.

https://www.sozcu.com.tr/2021/gundem...yanit-6275528/

Ameriganyalı tosbağalar bize F-35 vermiyor deye enseyi karartmaya gerek yok, bizdeki süper teknolojiylen bu MIG-35'leri geliştirip, yılda 500 adet üretimlen hurda F-16'lardan kurtuluruz.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Arkasına şöyle bir spoyler ilen çakarlı stop lambası taktık mı, o tosbağalar esas bizden korksun.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Virüste haftalık ortalamalar :

Sağlık Bakanı : Haftalık 100.000 nüfusa karşılık gelen vaka sayısında bazı illerimizde belirgin artış var. Normalleşmeyi konuştuğumuz şu günlerde daha hızlı normal hayata dönebilmek için her birimiz tedbirlere daha çok uymalıyız.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5. yanlarina +↑xx.xx -↓xx.xx koysalar olacak...
    insidans haritası yapmayı öğrenemediler gitti
    verin 5-6 milyon halledeyim

6. 23 Şubat 2021 gün kapanışı 7.01

7. insidans haritası ile oy haritasını üst üste koyun bakalım ne çıkacak

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Ameriganyalı tosbağalar bize F-35 vermiyor deye enseyi karartmaya gerek yok, bizdeki süper teknolojiylen bu MIG-35'leri geliştirip, yılda 500 adet üretimlen hurda F-16'lardan kurtuluruz.
    sanırım bunlardan.

Sayfa 9/1000 İlkİlk ... 78910111959109509 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •