Sayfa 90/364 İlkİlk ... 40808889909192100140190 ... SonSon
Arama sonucu : 2908 madde; 713 - 720 arası.

Konu: BRKO - Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat

1. İsteyene 40’dan veriyor. 39’dan da verdi biraz.

Sent from my iPhone using hisse.net

2. Dün kritik bir haber düştü KAP a ama kimsenin umru olmadı..
    Haber şöyle:

Önceki KAP bildirimlerimizde konu olan, 458 Ada / 2,3,4,5,6,7 no'lu parsellerimizle ilgili olarak hazirlatilan imar planlari , onay alınması amacıyla NİGDE il Özel İdaresi' ne sunulmuştur

Hazırlatılan imar planları..acaba nedir ne değildir, bunu öğrenebilirsek, güzel olur. Özel idare bilgi edinme başvurusu yapsak bilgi alabilir miyiz acep?
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasası Kanunu ; md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ve tüm ilgili maddeleri kapsamında yatırım danışmanlığı olarak değerlendirilemez. Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

3. Niğde il özel idarenin sitesinden bilgi edinmeye tıkladığınızda sizi Bimer e yönlendiriyor. Oradan son başvuru ile ilgili bilgi talep edebilirsiniz.

Ben talep ettim. Ne kadar sürede sonuçlanacaktır diye sordum. Ne kadar çok soran olursa belki karar daha erken çıkar

http://www.nigdeozelidare.gov.tr/

4. Mesele 40.000 e 250.000 lot satış koyabilmek değil yeğen. Mesele 40 a 25 milyon koyabilmek ya da 30 a kadar basabilmek.

Ha gayret tırsak olma Bari 1 milyon yap

5. azı olan şirketle ömründe görüşmemiş adamlar bişiyler yazıp ciziyo başka sitelerde ona parelel elinde bir miktar lotu olan arkadaşlarımızda bir an önce kurtuluyum diye satıyo hisseyi ..adamların istedigi dişarda lot bırakmamak zaten.. neyin kafası bu yaw..yok arazileri satmişlar yok bilmem ne ..nerden bu kaynak diyosun cvp yok ..bedelli onaylanmak üzere bu şirketin şu an bi yol haritası var emlak sektörüne geçmek ellerinde citti cizimleri var arazileriyle ilgili ve görüştügü çok popiler firmalar var ..olumsuz yazmakla ne amaçlıyo bu arkadaşlar ytd...

Alıntı Originally Posted by brokır5 Yazıyı Oku
    sizin kasdederek yazmadım mustafa bey ...başka sitelerde dönen muhabbetler bunlar ... .............................
    birde yukarda onaylanmak üzere bedelli yazmişim onda düzeltiyim ...bu bedelli onaylanmayada bilir ...
    atsyho ..1000 tl şartlı bedelli ....
    euhol ...1000 tl bedelli kararı ..
    bunlarda aylarca 50 _60 kuruşlu fiyatlarda sürttü ..6 aydır 40 fiyat traşını spk yemeyip 1 tl bedelden yapacaksın diye bu bedelli başvurusunu geri iade edebilir ...
    her iki durumda yatırımcının işine gelir ...
    41 kuruş onaylanırsa bedelli bitiminden sonra bi yolu olur ...
    1 tlden yapacaksın der ve şirket yapalım dersede hissenin güzel bir yolu olur ...

yazdıklarım beni baglar al tut sat yat tavsiyesi falan deyildir.....
    buraya yazarak körler sağırlar birbirini ağırlar durumu oluyor.
    tepkiler buraya değil spk.ya iletilmeli.ben daha önceden burada durumu spk.ya şikayet ettim bedelli sermaye artırımının hiç olmazsa 52 kuruş olan önceki fiyattan yapılmasını belirttim.
    burda bir kişi bile tepki vermedi.
    mücadeleyi spk.nezdinde yapmak lazım

7.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    buraya yazarak körler sağırlar birbirini ağırlar durumu oluyor.
    tepkiler buraya değil spk.ya iletilmeli.ben daha önceden burada durumu spk.ya şikayet ettim bedelli sermaye artırımının hiç olmazsa 52 kuruş olan önceki fiyattan yapılmasını belirttim.
    burda bir kişi bile tepki vermedi.
    mücadeleyi spk.nezdinde yapmak lazım
    spk kafasına göre takılıyo ama yinede ben yukarda yazdıgım ayrıntılarıyla birlikte aynen yazdım iki gün önce ...hala cvp gelmedi ..ytd

8. Ben her gün şirkete ne var ne yok saydırıyorum ama adamlar o kadar utanmazlarki dönüş bile yapamıyorlar.

Utanmadan 39 yapmış. Neyse yarın karar çıkar muhtemelen. 41 den 43 milyonu aldıktan sonra ne yapacaklar bakalım

Benim az da olsa birileri kağıda girer umudum vardı ama olmadı malesef. 52 kuruştan bu beş para etmez şirkete bakmayanlar 41 den de bakmadı malesef

Sayfa 90/364 İlkİlk ... 40808889909192100140190 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •