Sayfa 907/1009 İlkİlk ... 4078078578979059069079089099179571007 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 7,249 - 7,256 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

1. Bildiğim en yüksek swap

Memento mori

2.  Alıntı Originally Posted by Zaf.Dogu Yazıyı Oku

Bildiğim en yüksek swap

Bu ne demek abi yorumlayabilir misin

3. Bundan sonra Ayhan başkan ve benim gibiler iyilik melekliğinden kötülük mesleğine dönmüştür ona göre kendinizi denk alın.

4.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Bundan sonra Ayhan başkan ve benim gibiler iyilik melekliğinden kötülük mesleğine dönmüştür ona göre kendinizi denk alın.
    Şaşırtıcı değil. Seçimden sonra buralar ağlama duvarına döner yine suçu kendinizden başka her tarafta ararsınız anlamında birşeyler de yazmıştım diye hatırlıyorum. Şimdi arayıp bulmaya uğraşamam bulduklarım yeter

5. yorumu,
    pozisyonunu kapamamakta ısrar ederek abanan arkadaşlara
    gecelik 10 kuruş sokuyoruz demek.
    1 ay 3 lira.. yıllık +36.5 lira.. 285% taşıma faizi

damat zamanı/yaz sonu 7,2 arağında 3200 idi..
    oransal yakın..
    Memento mori

6.  Alıntı Originally Posted by SmuraY Yazıyı Oku
    Komik mi bu sizin çocuğunuz yok mu? Çevrenizde sevdiğiniz yok mu çocuğu olan? Kendinizi mi tatmin ediyorsunuz böyle yazarak.
    Benim yok. Olanlar var. Onlara da aynısını diyorum. Kendimi tatmin etme değil bu gerçekler. Ne yani ülkemiz çok güzel yeni doğan çocukların acayip iyi gelecekleri olacak, eğitim şahane falan mı yazsaydım?

Mevcut düzende çocuğu özel okula gönderirsin hem parandan olursun hem çocuk eğitim alamaz. Devlet okuluna gönderirsin bu sefer kiminle sıra arkadaşı olacak belli değil. Bunları düşünmeden çocuk yapanlara ne diyeyim şimdi? En fazla bravo derim.

7. İlla çocuk yapacaksanız bir şekilde ABD'de doğsun. Bu da benden kıyak olsun size.

8. Chpliler yeşil devrimin bütün çocuklarını, ilk sıralardan kk soslu olarak meclise soktu..
    sos olmayınca, çiğ tavuk neden miğde bulandırıyor..?
    Koşa koşa, sandıkları patlatarak seçtiniz..

Sıfır şikayet hakkınız var... Sıfır...
    Memento mori

Sayfa 907/1009 İlkİlk ... 4078078578979059069079089099179571007 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •