Sayfa 91/101 İlkİlk ... 41818990919293 ... SonSon
Arama sonucu : 806 madde; 721 - 728 arası.

Konu: YEOTK - YEO Teknoloji Enerji ve Endüstri A.Ş.

1. tuzla da batarya fabrikası kuracakmış eylülde temel atma 2024 2 yarıda seri üretime geçecekmiş gesan gibi sırayla haber düşecek galiba..ytd. patron fazla salmasın diye haber gönderdi ..

2. Çok iyimsersiniz, patron yüksekten satmak için haber göndermiş de olabilir

3. Satan sattı dün yüksek hacimde bugün ky panikle sattı izleyip göreceğiz filmin sonunu endeks düzeltmeye girerse patron da satmaz veya kurumsal a satar ytd.kontrmatik gibi yol izleyebilir fiyatlama.

4. krediye ulaşmanın zor olduğu ve kredi maliyetlerinin çok yüksek olduğu bu günlerde, patronların şirkete borç vermek için mal satması çok iyi. Yok %5 ini şirkete verip %95 ini cebe indiregandi yapacaklarsa da çok kötü. ne kadarını borç verdiklerini umarım açıklarlar..

5. 150 den yeni poz actim. Hedefim 200 tl.

6.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    150 den yeni poz actim. Hedefim 200 tl.
    Çok mütevazı bir hedef yeo gibi hissede, süre ne kadar 2 ay mı?

7. Bakalim nasil etkileyecek hisseyi

Şirketimiz, önümüzdeki dönemdeki genel kurumsal ihtiyaçlarının finanse edilmesi amacıyla çeşitli borçlanma araçlarının ihracı konusunu değerlendirmektedir. Bu kapsamda, YEO Teknoloji Enerji ve Endüstri A.Ş. Yönetim Kurulu, 650.000.000 TL'ye (AltıYüzElli Milyon Türk Lirası) kadar, vadesi 1 yıldan uzun olmamak üzere tahvil ihracı ("Yeşil Tahvil") için Sermaye Piyasası Kurulu'na ("SPK") başvuruda bulunulmasına ve bu konuda şirket yönetiminin yetkilendirilmesine karar vermiştir. Yeşil Tahvil'in; farklı vade, tutar, maliyet, zamanlama ve satış yeri gibi esasları ihraç tarihindeki piyasa koşullarına göre belirlenecektir. Yeşil Tahvil, SPK'nın ihraç onay tarihinden itibaren 1 yıllık dönem içerisinde bir veya birden fazla tertipler halinde halka arz edilmeksizin nitelikli yatırımcıya ihraç edilecektir. Bu çerçevede planlanan borçlanma aracı ihracı ile ilgili olarak bugün (29.08.2023) Sermaye Piyasası Kurulu'na gerekli başvuruda bulunulmuştur.

Sayfa 91/101 İlkİlk ... 41818990919293 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •