Sayfa 91/388 ÝlkÝlk ... 41818990919293101141191 ... SonSon
Arama sonucu : 3098 madde; 721 - 728 arasý.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Þ.

1.  Alýntý Originally Posted by Ozgurlukcuker Yazýyý Oku
    Umarým hayýrlý olur inþallah kardeþim ��
    Asýl erdemlik sana trol diyene kardeþim diye hitap etmektir ,hataliysan özür diliyecen tabi erdemlikmiþ erdemli kardeþim benim

2. Hep ayný terane...20 ye yaklaþtýkça sat, 18 altýnda al...2 aydýr bol keseden para daðýtýyorlar göz göre göre...Hadi hayýrlýsý.
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiðinizde ortadan kaybolmayan þeydir.

3. sabah 19 lu fiyatlarý gördü, tutunamadý þu ana kadar....
    azaz nickli hesabýmýn açýlmasýný talep ediyorum admin....

4.  Alýntý Originally Posted by cokcok Yazýyý Oku
    sabah 19 lu fiyatlarý gördü, tutunamadý þu ana kadar....
    19 üstündeyiz....

5. 17.50 tekrar geri geleceðini düþünüyorum.
    2 aydýr ayný hareketleri yapýyor.Bugünkü de onlardan biriydi

kulyumazda halen bir þey yok... yeþil yatay, beyaz saldým çayýra... senet bir süredir yatayda olduðu için yukarý yaptýðý her hareketle indikatörler hoplayýp zýplýyor.. kýsaca, þimdilik samba yok.. çayda çýraya devam.. samba 20.12 den sonra..
    iyi çalýþmalar..

Burada yer alan yatýrým bilgi,yorum ve grafikler ''Yatýrým Danýþmanlýðý'' kapsamýnda deðildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

hoplayan zýplayan indilakörlerden kýrmýzý ve lacivert diyor ki.. (kalýn turkuaz üzerinde kalmak kaydý ile) benim dipte belirlediðim seviye üzerinde kalýrsan ben bu yukarý hareketý onaylarým.. ama belirlediðim seviye altýna düþersen tekmeyý yersin..
    11 no yað yeþili indikaör yukarý çapraz atttýmý. þöyle der.. gösterdiðim seviyeye kadar tut altýna gelirse sat yataya girdim mi tekrar al..teknik yorum, kýsa vade için.. uzun vadecilere ise, ata sözü '' oturan boða zýplayan çekirgeden fazla kazanýr..''
    iyi çalýþmalar..

Burada yer alan yatýrým bilgi,yorum ve grafikler ''Yatýrým Danýþmanlýðý'' kapsamýnda deðildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

8. yukardaki grafik, metro hattý gibi olmuþ esözcan....

Sayfa 91/388 ÝlkÝlk ... 41818990919293101141191 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •